Dovolená v západních Čechách

Lázeňský trojúhelník, malebná příroda a nekonečné možnosti vyžití. Vypravte se na západ Čech a objevte, co vám může tento atraktivní kraj nabídnout. Odpočinek i aktivní zábava. Noční život i klidná krajina. Na dovolené v západních Čechách vám nebude nic scházet. Tak který pobyt vám padne do oka?

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Kolonáda se nachází přímo v lázeňském centru, a tak je to z něj blízko na atraktivní výletní cíle. Pokoj byl prostorný a vybavený vším pro naše pohodlí. Výběr pokrmů byl na snídaních i večeřích opravdu bohatý a zahrnoval i netradiční speciality. Celkově jsme si na polopenzi velmi pochutnali. Hotel má vlastní wellness centrum s bazénem, vířivkou a saunou, kde jsme si po aktivně stráveném dni na výletech krásně odpočinuli. Ať už se na pobyt vydáte v jakémkoliv období, doporučuji pořídit si turistickou kartu Karlovy Vary Region Card. S ní budete mít vstupné na spoustu atrakcí zdarma.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si moc užily. Při check-inu nás přivítala energická paní recepční, která nám vše ukázala a zodpověděla veškeré naše dotazy. Pokoj byl prostorný s krásným výhledem z balkónu. Musím pochválit tamního kuchaře, jelikož jídlo bylo opravdu delikátní! Užily jsme si také relaxaci v bazénu a zdravotní proceduru. Rozhodně doporučujeme zavítat na překrásnou lázeňskou kolonády a poslechnout si Zpívající fontánu.”

Elena Řepová
Elena Řepová
Junior Sales Manager

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Už jste objevili západ naší republiky? Oblast západních Čech je skvělou příležitostí k pestré dovolené. Na své si tu přijdou jak milovníci přírody, tak fanoušci wellness pobytů. Na každém rohu vás tu čekají vzrušující zážitky, na které budete ještě dlouho po návratu z dovolené vzpomínat.

Do západních Čech za lázněmi i malebnou přírodou

Největší lákadlem západních Čech je jednoznačně lázeňský trojúhelník, který tvoří Karlovy Vary společně s Mariánskými a Františkovými lázněmi. Tato příjemná oblast je tak vyhledávaná lázeňskými hosty po celý rok, kteří se sem těší na pohádkové wellness, léčivé prameny a špičkové služby.

Romantickou dovolenou v lázních můžete doplnit také o výlety do okolní přírody, která přímo vybízí ke klidným procházkám. Chvíle pohody si můžete dopřát v zalesněné krajině, nevídané scenérie na vás zase čekají ve Svatošských skalách nebo slatiništi a rašeliništi Soos.

Západní cíp Čech vám přinese také příležitosti k aktivní dovolené v horách. Najdete tu Krušné hory, které jsou celoročně oblíbenou lokalitou všech nadšených pěších turistů a cyklistů. V zimě se svěží krajina mění na ráj zimních sportů, a tak sem můžete vyrazit na pořádnou lyžovačku nebo prozkoumat okolní svahy na běžkách.