Pobyt příští víkend

Každodenní shon hoďte za hlavu a vyrazte na dovolenou třeba už příští víkend. Takový víkendový pobyt vás úžasně osvěží a pomůže vám od zbavit se stresu. Ceny navíc nejsou přemrštěné. Užijte si lázně, hory nebo památky podle vašeho gusta.

Podívat se můžete také na naši nabídku hotelů a penzionů, které mají volno tento víkend či přespříští víkend.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Skvělou dovolenou nemusíte nutně plánovat měsíce. Někdy jsou ty vymyšlené na poslední chvíli nejlepší. Právě se nacházíte v zóně pobytů, na které můžete vyjet hned příští víkend – a to jak v Česku, tak i v okolních státech (anebo ještě dál). Sesbíráváme pro vás pravidelně ubytování, v nichž je ještě volno nebo se v nich na poslední chvíli uvolnila místa. Přinášíme vám širokou nabídku pobytů, které vám umožní uniknout z každodenního shonu a prožít nezapomenutelný víkend plný relaxace a zábavy už příští víkend.

Teď se rozhodněte, další víkend vyrazte

Co byste radši – hory, relax, města? Chcete jet sami s partnerem, nebo i s dětmi? Anebo plánujete rychlé překvápko pro rodiče? Na všechny tyto možnosti máme vždy hned několik odpovědí.

Chcete cestovat za relaxem? Vyberte si ubytování propojené s lázněmi nebo třeba s wellness. Jste spíše pro aktivní dovolené? Jak je libo, vybírejte pobyty v horách. A pro rodiny nabízíme pobyty hezky shromážděné v sekci dovolená pro rodiny. Žádný člen rodiny se nebude nudit.

Podívat se můžete také na naši nabídku hotelů a penzionů, které mají volno tento víkend či přespříští víkend.