Pobyt do 4 000 Kč

Chcete prožít báječný víkendový pobyt nebo jen tak na pár dní uniknout od starostí? Stačí rozpočet do 4 000 Kč a můžete si vybrat z wellness balíčků, pobytů na horách, v lázních či v blízkosti památek. Často navíc získáte třeba vstupenky zdarma.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Obří Sud byl jedním slovem skvělý! Jedná se o poměrně malý hotel, což v kombinaci s velice milým a ochotným personálem vytváří úžasnou rodinnou atmosféru, ve které jsme se cítili opravdu moc příjemně. Dalšími výhodami hotelu jsou netradiční design a poloha v krásné přírodě Jizerských hor. Součástí hotelu je restaurace Obří sud, kde jsme si vychutnali nejen výborné jídlo, ale také zážitek ze stolování v unikátním prostředí „uvnitř sudu“. :) Součástí pobytového balíčku navíc byly vstupenky na bobovou dráhu a do liberecké zoo, které jsme s radostí využili. Pobyt bychom si rozhodně zopakovali a hotel vřele doporučujeme!”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt se nám líbil a užili jsme si ho, určitě bychom se příště zdrželi o nějaký den déle. Největší výhodou penzionu Quatro je bezesporu fakt, že se nachází v těsné blízkosti termálního koupaliště. Odpadne vám tak starost přejezdu autem či dlouhá docházková vzdálenost, což může být velké plus pro starší osoby nebo rodiny s dětmi. Chutnaly nám také snídaně s pestrým výběrem jídel. K výletu můžeme v okolí určitě doporučit město Stupava a jeho krásný park”

Nikola Pecková
Nikola Pecková
Obchodní tým


Za 4 000 Kč už si můžete vychutnat luxusnější dovolenou víceméně kdekoliv – na Pálavě s vínem v ruce i na chorvatské pláži. Preferujete relax u vody, objevování přírodních krás, kulturní zážitky nebo dobrodružství? Existuje mnoho cenově dostupných možností, které vám umožní prožít příjemnou dovolenou bez přetížení rozpočtu.

Příroda, voda, města i všechno dohromady

Nabízí se mnoho lázeňských míst, která poskytují pobyty v ceně do 4 000 Kč. Nemusíte cestovat daleko, pokud nechcete – v českých lázních je krásně a postarají se o vás jako o vlastní. Jestliže ale cestujete rádi, rozhodně doporučujeme vyzkoušet vyhlášené maďarské lázně. I tady si v ceně do 4 000 Kč můžete vychutnat léčebné procedury, wellness služby a všudypřítomný klid lázeňského městečka, často navíc s nějakým bonusem v ceně.

Za přírodou se pak zkuste vydat k našim rakouským sousedům. Do 4 000 Kč si užijete pobyt v rakouských Alpách i u vyhlášených rakouských jezer.

Pokud si chcete užít ještě levnější dovolenou, nenecháme vás ve štychu – nabízíme i výběr moc fajn pobytů do 1 500 Kč i do 3 000 Kč. Za dražšími pobyty se vydejte do kategorií pobytů do 5 000 Kč nebo nad 5 000 Kč.