Pronájem penzionu

Dovolená v komfortním penzionu je vždycky skvělým zážitkem. Co teprve kdybyste ho měli celý jen pro sebe? Díky dostatku soukromí a veškerému vybavení se penziony perfektně hodí pro teambuildingy, svatby nebo školní výlety. Ať už sháníte pronájem penzionu z jakéhokoliv důvodu, ty z naší nabídky do puntíku vyplní vaše očekávání. A možná je i předčí. Tak vybírejte.
Načítám nabídky...

celkem 213 nabídek


Penzion vám poskytne příjemné zázemí, které potřebujete k dovolené s rodinou, výletu s přáteli nebo konání nejrůznějších akcí. Pronájmem penzionu získáte dostatek prostoru i soukromí. K dispozici vám bude veškeré vybavení ložnic, kuchyní i společenských místností.

Proč si pronajmout penzion?

Pronájem penzionu vám dobře poslouží, plánujete-li například firemní akci nebo školní pobyt. V obou případech oceníte dostatek prostoru pro společné aktivity, ale zároveň několik pohodlných ložnic, ve kterých budou mít všichni ubytovaní čas pro sebe.

Ubytujete-li se v penzionu v přírodě, budete moci podnikat výlety po okolí a objevovat významná turistická místa třeba v Krkonoších nebo Beskydech. Nenáročně i dlouhé vycházky můžete zase naplánovat v jižních Čechách nebo na jižní Moravě.

Hledáte ideální místo na svatbu? Penzion je pro váš velký den jako dělaný. Bujaré oslavy můžete pořádat i venku, na zahradě či na louce, a prostory penzionu využívat jako příjemné zázemí pro všechny svatebčany a pojistku v případě nepřízně počasí.