Dovolená v Bogácsi

Významné termální prameny objevíte i ve městě Bogács na severu Maďarska. Vydejte se sem za poznáváním městských památek, ale hlavně za odpočinkem v místních lázních, kde na vás bude příznivě působit sirná voda. Proslulé jsou i vinárny, v nichž ochutnáte zdejší lahodné víno.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Město Bogács se nachází na severu Maďarska, jen necelých 20 km od města Eger, a tak se můžete těšit na obklopení termálními lázněmi z každé strany. Cesta severem země navíc vede podél krásných Bukových lesů, které se zde rozhodně vyplatí navštívit.

Termální lázně uprostřed slavné vinařské oblasti

Termální lázně Bogács nadchnou jak seniory, tak i rodiny s dětmi. Nachází se zde totiž 9 bazénů, z nichž je 6 napuštěno termální vodou s blahodárnými účinky na pohybový aparát, kůži i oběhovou soustavu. Dětem se zde zase budou líbit dva dětské bazény s atrakcemi a tobogány.

Kromě odpočinku v termálech na vás čeká podobný relax i v samotném ubytování. Stačí si jen vybrat pobyt se vstupem do wellness centra a můžete se těšit na relax ve vířivce či v sauně přímo ve vašem hotelu či v penzionu. Večer se nechte unášet atmosférou vinařské lokality a nechte se zlákat na posezení na terase se sklenkou v ruce. Budete v něm mít nalité to nejlepší tokajské nebo víno Egri Bikavér z regionu.