Dovolená ve Vysokých Taurách

Národní park Vysoké Taury tvoří velkou část Rakouských Alp a je velkým lákadlem pro milovníky horské turistiky a lyžování. Kromě hor zde najdete i ledovcová jezera a slavné Krimmelské vodopády. V zimě vyrazte do vyhlášených lyžařských středisek, s ubytováním vám rádi pomůžeme.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si i přes špatné počasí moc užili. Personál hotelu byl moc milý a snadno jsme se dorozuměli anglicky. Všechno, co jsme měli v balíčku, nám sami hned nabídli. Pokoj byl naprosto dostačující, čistý a pohodlný. Příjemným bonusem byl balkón. Největší pecka byla určitě strava – na všem jsme si moc pochutnali a jídla bylo tolik, že jsme ho skoro ani nemohli všechno sníst. Z balíčku jsme využili hlavně slevovou kartu SommerCard, díky které jsme měli na spoustu míst vstup zdarma. A největší zážitek? Rozhodně vysokohorská silnice Grossglockener Hochalpenstrasse. :)”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Vlídný personál nám vždy vyšel vstříc, jídlo bylo výborné a na pokoji nám nic nechybělo. Překvapilo nás, že přestože hotel poskytuje prvotřídní služby, stále si zachovává domácí atmosféru a přátelský přístup. Chvíle pohody jsme zažívali jak v hotelové restauraci, tak při večerním posezení se sklenkou vína na balkoně nebo na zahradní terase. Nádherné bylo i okolí ubytování. Ať už jsme během pobytu vyrazili kamkoliv, provázely nás dechberoucí výhledy. Pokud si chcete na chvíli odpočinout v prostředí okouzlující přírody, pak je pro vás pobyt v Hotelu Alpenblick to pravé. ”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Junior Copywriter

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Vysoké Taury jsou rakouským pohořím, tvoří největší národní park v Alpách a také se zde nachází nejvyšší hora Rakouska – Großglockner. Najdete tu mnoho turistických lákadel - 266 třítisícovek, 551 horských jezer a 342 ledovců, ale na své si přijdou i cyklisté (pro ty je zde vysokohorská silnice s nádhernými panoramaty) a lyžaři (na výběr mají spousty ski areálů se stovkami kilometrů perfektně upravených sjezdovek).

Kde se ubytovat ve Vysokých Taurách?

Na Vysokých Taurách je krásné to, že si tu na své přijde každý. Můžete si vybrat nejen z krásných penzionů a hotelů, ale i různých lokalit. Jestli tedy hledáte ubytoání u jezera, termálních lázní, ski areálu či přírody národního parku, jistě si vyberete.

Doporučujeme vybírat z ubytování, která mají vlastní wellness centrum. Po dni plném turistiky, cyklistiky či lyžování totiž relaxace v bazénu či horké vířivce a sauně přijde rozhodně vhod.