Přírodní koupání v blízkosti ubytování

Přírodní koupání v obklopení luk a lesů. Co víc si přát? Krásných přehrad, rybníků nebo zatopených lomů byste se v naší kotlině nedopočítali. Toužíte-li po dokonalé dovolené u vody, zvolte si ubytování poblíž přírodního koupaliště a nechte na slunci vypařit všechny své starosti. Idylku na pláži vám nic nezkazí a letní dovolená vám dodá energii, ze které budete čerpat po zbytek roku.
Načítám nabídky...

celkem 899 nabídek


Přírodní koupání v Česku nabízí pro každého něco. Můžete se opalovat na louce, pořádně si zaplavat nebo se nechat pohupovat na lehátku. V některých areálech nechybí ani skluzavky a tobogány, které dětem vykouzlí úsměv na tváři. Pokud si vyberete chatu u vody, můžete podniknout i mnohá jiná dobrodružství. Půjčte si šlapadlo nebo lodičku a projeďte se po klidné hladině nebo vyzkoušejte vodáctví.

Kde najít ubytování s přírodním koupáním v blízkosti?

Za vodními radovánkami můžete zamířit do jižních Čech, kde určitě nehrozí, že byste se neměli, kde smočit. Jedno z nejkrásnějších přírodních koupání zažijete na Orlíku. Za návštěvu však stojí také rybník Rožmberk nedaleko Třeboně, kde zažijete nezapomenutelné romantické momenty.

Jižní Morava je ideální jak pro dovolenou s dětmi, tak pro romantický pobyt v páru. O přírodní koupání tu není nouze. Vyzkoušejte třeba vodní nádrž Letovice nebo se ubytujte v Pasohlávkách a zaplavte si v Novomlýnských nádržích a okolních jezerech.

Chybu neuděláte, ani když sáhnete po ubytování v horách. Vyrazit můžete na horské výšlapy, k vodě to ale budete mít vždy blízko. Jedním příkladem za všechny je Lipno na Šumavě. Užít si čas u vody můžete také v Orlických horách, třeba u přehrady Pastviny.