Pobyt s poznáváním historických míst

Lákají vás příběhy z dob minulých? Ať už jste historikové laici, nebo profesionálové, pobyt za poznáním historických míst je pro vás ten pravý. Poodhalte některá z mnohých tajemství evropských měst, hradů a zámků, ale i nenápadných míst, která své dějiny stále pečlivě střeží.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Kolonáda se nachází přímo v lázeňském centru, a tak je to z něj blízko na atraktivní výletní cíle. Pokoj byl prostorný a vybavený vším pro naše pohodlí. Výběr pokrmů byl na snídaních i večeřích opravdu bohatý a zahrnoval i netradiční speciality. Celkově jsme si na polopenzi velmi pochutnali. Hotel má vlastní wellness centrum s bazénem, vířivkou a saunou, kde jsme si po aktivně stráveném dni na výletech krásně odpočinuli. Ať už se na pobyt vydáte v jakémkoliv období, doporučuji pořídit si turistickou kartu Karlovy Vary Region Card. S ní budete mít vstupné na spoustu atrakcí zdarma.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Orient Palace Hotelu *** splnil naše očekávání na jedničku. Již při vstupu na vás dýchne orientální atmosféra, a to nejen díky nádherné vůni, která se šíří celým hotelem, ale také díky pohádkové výzdobě jako z Tisíce a jedné noci a dřevěnému vyřezávanému nábytku. Potěšila nás velmi chutná snídaně formou bufetu i výtečná večeře o třech chodech s dezertem ve formě domácích zákusků. Wellness s bazénem a dvěma saunami mělo skvělou atmosféru a úžasně jsme si zde odpočinuly po celodenním objevování krás Vratislavy.”

Aneta Aleszczyk
Aneta Aleszczyk
Marketingový tým


Věděli jste, že v České republice máme 16 míst zapsaných na Seznamu světového dědictví UNESCO? Vydejte se za některým z nich a poznávejte historická místa, za kterými se sjíždí turisti z celého světa.

Kam za UNESCO památkami v Česku?

A u toho rozhodně nekončíme!

S Travelkingem se za historií můžete vydat i do zahraničí. Zkuste třeba víkendový pobyt v Krakově nebo v Budapešti.