Rajecké Teplice

V Rajeckých teplicích najdete lázně Spa Aphrodite stylu antiky, jak na první pohled poznáte podle typických sloupů a soch. Uvnitř areálu najdete léčebný a rehabilitační bazén, venku můžete relaxovat v klidovém a rekreačním bazénu.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Rajecké Teplice jsou proslavené díky nádherné okolní přírodě protkané turistickými trasami a památkami (nejen) lidové architektury. Hlavním lákadlem tohoto městečka stojícího pod Súľovskými skalami jsou termální lázně postavené v antickém stylu, kde si budete připadat jako božstvo užívající si dokonalé rozmazlování.

Relax pod dohledem bohyně Afrodité

Termální pramen v Rajeckých Teplicích nese své jméno po bohyni krásy a mládí Afrodité, jejíž vlastnosti se projevují také v místní vodě. Příznivé účinky vody v relaxačních bazénech pomáhají především na pohybové ústrojí, zánětlivá onemocnění centrálního nervového systému, nervově-svalové degenerativní choroby i nemoci z povolání. Hýčkat se nechte také během ozdravných procedur (vodoléčby, hydromasáže či perličkové koupele) nebo během odpočinku v saunovém světě s luxusní bylinkovou, mentolovou či arabskou saunou. Rajecká voda je také ideální pro pitnou kúru.

Odpočinek v termální vodě mezi antickými sloupy a sochami není to jediné, co vás v Rajeckých Teplicích čeká. Kolem lázní se nachází vždy perfektně udržovaný lázeňský park, který je ideální pro procházky. Nenáročné túry si můžete dopřát i v okolí města. Vydejte se například na túru po Naučné stezce Ztracený budzogáň nebo na nedaleký Lietavský hrad. Milovníci rychlých strojů zase budou nadšeni z Muzea dopravy. Kousek dál leží slavný skanzen Čičmany.