Pobyt do 3 000 Kč

Dopřejte si skvělou dovolenou za nízkou cenu. Máte rozpočet jen do 3 000 Kč? To vůbec nevadí, naše nabídka pobytů je dostatečně široká i v této cenové relaci. Podíváte se do Vysokých Tater, k maďarskému Hevízu či na jižní Moravu a užít si můžete i wellness nebo vstup do lázní.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt se nám líbil a užili jsme si ho, určitě bychom se příště zdrželi o nějaký den déle. Největší výhodou penzionu Quatro je bezesporu fakt, že se nachází v těsné blízkosti termálního koupaliště. Odpadne vám tak starost přejezdu autem či dlouhá docházková vzdálenost, což může být velké plus pro starší osoby nebo rodiny s dětmi. Chutnaly nám také snídaně s pestrým výběrem jídel. K výletu můžeme v okolí určitě doporučit město Stupava a jeho krásný park”

Nikola Pecková
Nikola Pecková
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Rakovec splnil naše očekávání. Hotel je umístěný v klidné lokalitě u brněnské přehrady, která nabízí spoustu aktivit. Nesmírně jsme si užili hlavně vstup do wellness, příjemně nás překvapila jeho úroveň, prostor byl moderní a čistý. Snídaně byly velmi chutné a pravidelně doplňované. Také hotelový personál byl po celou dobu pobytu milý a příjemný, takže služby hotelu při nejbližší cestě do Brna opět rádi využijeme.”

Lenka Lávová
Lenka Lávová
Zákaznická podpora


Dovolená, za kterou utratíte maximálně 3 000 Kč, rozhodně nemusí být jen v Česku pod stanem. Samozřejmě, i kempování má něco do sebe, ale nemusíte se s nižším budgetem omezovat jen na něj. Vydejte se s námi na slovenské hory, do polských měst, do českých wellness hotelů i maďarských lázní.

Dovolená snů do 3 000 Kč

Už za 3 000 Kč si můžete užívat relaxaci a odpočinek ve wellness hotelech nejen u nás, ale i v okolních státech. Třeba takové Rakousko blízko nádherným výhledům na hory a jezera nebo Polsko se vším, co nabízí. Když budete mít štěstí, možná narazíte i na pobyt u moře, který se cenově bude pohybovat v této relaci.

Samozřejmě ani hory, romantika nebo pobyty plné vína nemusí vyjít dráž než za 3 000 Kč. Záleží pouze na vašich preferencích a možnostech dopravy.

Pokud si chcete užít ještě levnější dovolenou, nenecháme vás ve štychu – nabízíme i výběr moc fajn pobytů do 1 500 Kč. Dražší pobyty u nás máme taky – omrkněte naše kategorie pobytů do 3 000 Kč, do 4 000 Kč, do 5 000 Kč nebo nad 5 000 Kč.