Zámecký hotel

Toužíte po pobytu jako z pohádky? Tak si vyberte některý z našich pobytů na zámku nebo zámeckých hotelů a užijte si královský odpočinek. Většina z těchto hotelů nabízí luxusní a dobově vybavené pokoje a krásnou zahradu, která areál obklopuje.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Jasných pět hvězdiček. Ohromila mě atmosféra historické budovy hotelu i úžasné okolní prostředí. Je tady čistý vzduch, dokonalé wellness a vstřícný personál. Využil jsem venkovní i vnitřní bazén a moc se mi líbila i možnost udělat si procházku parkem se vzrostlými stromy. A navíc - termální lázně Kehidakustány jsou od hotelu vzdálené jen 2 kilometry (z hotelu vás tam svezou zadarmo). Určitě se sem ještě někdy vrátím!”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v letohrádku byl krásným zážitkem. Atmosféra prvorepublikové doby pohltí každého návštěvníka, jakmile překročí práh hotelu. Že budou pokoje zařízené dobovým nábytkem, jsem věděla z fotek, ale že budeme jíst starými příbory a všude bude vyhrávat tematická hudba, to jsem nečekala. Letohrádek je umístěn kilometr za městem Počátky a patří k němu i park, takže je tu opravdu klid. Nadchlo nás i promítání filmů v salonku v přízemí. Ke sledování si můžete objednat večeři z menu a vychutnat si tak výborná jídla uvařená podle dobových receptů.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finanční tým


Ubytování na zámku je jedinečným způsobem, jak prožít nezapomenutelný pobyt plný historie a luxusu. Elegantní ubytování, vstřícný personál a nádherné okolí umožňuje hostům prožít autentický zážitek.

Jak vypadá takové ubytování na zámku?

Ubytování na zámku často zahrnuje prostorné a přepychově zařízené pokoje, které kombinují historický šarm se moderním komfortem. Hosté si mohou užít luxusní vybavení, jako jsou pohodlné postele, kvalitní povlečení, prostorné koupelny a často také úchvatné výhledy na okolní parky či zahrady.

Kromě ubytování samotného hosté často mohou využít dalších luxusních zařízení, která jsou součástí zámku. To může zahrnovat elegantní restaurace, kde si můžete vychutnat lahodné pokrmy připravené z čerstvých místních surovin, čajovny, bary, wellness centra, venkovní bazény a další rekreační aktivity. Některé zámky nabízejí také prohlídky a výklady o historii a architektuře zámku, čímž poskytují hostům jedinečný vhled do minulosti.

Ubytování na zámku je oblíbené mezi páry hledajícími romantickou atmosféru a také mezi lidmi, kteří chtějí zažít něco výjimečného. Je to skvělá volba pro svatební cestu, oslavu výročí, dárek na Valentýna nebo jen jako luxusní únik z každodenního shonu.

Ubytování na zámku je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí prozkoumat historická místa, zažít luxus a ponořit se do atmosféry minulých časů. Je to způsob, jak se na chvíli stát součástí příběhu a získat jedinečný pohled na svět aristokracie a krásu zámeckého života.