Pobyt do 1 500 Kč

Dovolená za hubičku? Žádný problém. Vyberte si z pobytů za nejnižší cenu a neutratíte více než 1 500 Kč. I za takové peníze si ale můžete dopřát lázeňský pobyt, výpravu do hor nebo výlet za památkami evropských metropolí.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pro můj první pobyt v Mariánských Lázních byl hotel Flora*** skvělou volbou. Díky jeho lokalitě jsme to k nejbližší kolonádě měly doslova jen pár kroků. Pokoj byl menší, ale moderní a čistý. Mile nás překvapila také strava, a to především tříchodové večeře, u kterých byla možnost volby ze 4 hlavních jídel. Z okolních výletů určitě doporučuji navštívit park Boheminium, kde můžete vidět miniatury všech nejkrásnějších staveb České republiky. ”

Eliška Kordulová
Eliška Kordulová
Content Marketing Manager
Ověřeno Travelkingem

“V Hotelu La Bohemia jsem si připadal jako bych se vrátil do minulosti, do období baroka s jeho krásnými freskami, nábytkem i interiérem. Z balkónu jsem měl navíc krásný výhled na promenádu. A díky blízkosti hotelu k turistickým stezkám bych pobyt doporučil každému, kdo má rád rozhledny – jen kousek od hotelu jsem jich navštívil několik. Blízko jsou také různé prameny léčivé minerální vody. Do kanystru si ji sice nabrat nemůžete, ale kdo by odolal tomu naplnit si alespoň pár lahviček. :)””

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým


Budget-friendly dovolená je někdy vše, co si aktuálně chcete nebo můžete dovolit. Dobrá zpráva je, že levná dovolená nerovná se chudá dovolená. Dokážeme vám, že se zvládnete vejít do rozpočtu do 1 500 Kč, a přitom si užít nezapomenutelnou dovolenou. Máme pro vás tipy na příjemné a cenově dostupné pobyty, ať už jsou vaše preference v typu pobytu jakékoliv.

Za 1 500 Kč do přírody i do wellness

Úplně nejlevněji vás může vyjít dovolená například v kempu. Kempování má rozhodně své kouzlo – probudit se uprostřed přírody, na dosah mnoha výletním možnostem... Samozřejmě kempování ale není pro všechny. Úplně stejně si můžete vybrat levný pobyt v přírodě v penzionu nebo v chatě.

Za 1 500 Kč si můžete užít relaxaci a odpočinek ve wellness hotelu. Tyto pobyty obvykle zahrnují ubytování na jednu noc v pokoji pro dva, volný přístup do wellness centra, bazénu a/nebo sauny. V závislosti na nabídce můžete také dostat masáže nebo kosmetické procedury.

Je libo poznávat krásy měst?

Městské pobyty jsou také skvělou možností v cenovém rozpětí do 1 500 Kč. Vyberete si menší město s bohatou historií a kulturou, které nabízí zajímavá místa k návštěvě (Český Krumlov, Kutná Hora, Znojmo) anebo spíše větší města jako Praha, Brno nebo Olomouc? V těchto městech můžete najít ubytování v hostelech nebo menších hotýlcích za příznivé ceny. Prozkoumejte památky, navštivte muzea a galerie, ochutnejte místní kulinářské speciality a procházejte se po malebných uličkách.

Pokud vám nevadí si připlatit, omrkněte naše kategorie pobytů do 3 000 Kč, do 4 000 Kč, do 5 000 Kč nebo nad 5 000 Kč.