Dovolená na Lipně

Užijte si skvělý pobyt a ubytování u Lipna. Třpytící se hladina lipenského jezera, šumavské lesy a nekonečně mnoho možností, jak trávit volný čas. Nalákat vás může třeba Stezka korunami stromů, bobová dráha, bikepark nebo ledovcové jezero Plechý.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Orsinu byl skvělým gurmánským zážitkem přímo u břehu Lipna. Všechny prostory byly velmi moderní a personál pozorný a milý. V našem pokoji nás nejvíce nadchla terasa s posezením a skvělým výhledem. Parádní bylo také wellness s bazénem a saunou, kam si člověk po celém dni plném výletu mohl jít odpočinout. Hotel má dokonce i svou písečnou pláž s lehátky přímo u vody. Bezesporu nejlepší však byla polopenze. Všechna jídla, která jsme ochutnali, byla naprosto vynikající.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Vodní nádrž Lipno, nebo také Lipenské jezero, je největší umělé jezero u nás a celoročně láká spousty turistů. Není se čemu divit! Možnosti vyžití nejen přímo na Lipně, ale i v jeho okolí, jsou opravdu bohaté. Navíc je to odtud kousek na krásnou Šumavu.

Na Lipně je krásně

Přehrada Lipno dosahuje délky 44 km a je vyhledávaným turistickým místem. V létě si tu užijete parádní koupání, opalování a lenošení na pláži, různé sporty - kánoe, jachting, katamarány, windsurfing, kiteboarding, ale také cyklistiku podél břehu (cyklistická a in-line trasa má 19 km) či romantické procházky. V zimě je zase oblast kolem Lipna vyhledávaná mezi milovníky zimních sportů - lyžaři, snowboardisty a běžkaři.

Vydat se můžete na Stezku korunami stromů Lipno, s dětmi se vydejte na bobovou dráhu či do Aquaworldu Lipno. Za výlet stojí některý z hradů a zámků v okolí. Co třeba krásný Český Krumlov, zámek Hluboká nad Vltavou či Hrad Rožmberk?

Ať už hledáte levné ubytování na Lipně, anebo dáte přednost hotelu s vlastním wellness centrem z naší nabídky si jistě vyberete.