Pobyt v polských Krkonoších

Krkonoše patří k turisty oblíbeným lokalitám. Pokud už jejich českou stranu dobře znáte, navštivte tu polskou! Nekonečné možnosti pěší i cykloturistiky uspokojí zdatné sportovce i každého, kdo touží po klidné procházce nádhernou přírodou. Tak nasajte čerstvý horský vzduch a užívejte si chvíle klidu i zábavy.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Tarasy Wang *** leží v polské Karpaczi a má dokonalou polohu – přímo u vstupu do NP Krkonoše a vedle nádherného skandinávského kostela Wang. Byli jsme ubytováni ve zrenovovaném mezonetovém pokoji, kde jsme měli veškerý komfort, který je během pobytu potřeba. Výhodou byla možnost relaxace v malém wellness s vířivkou a 2 saunami. Každý den se podávají snídaně a servírované či bufetové večeře. Pobyt v Tarasy Wang je ideální volbou pro cyklisty či turisty, ať už jde o páry, rodiny s dětmi či pejskem.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Polské Krkonoše jsem navštívil poprvé a věřím, že ne naposledy. Pobyt v Hotelu Biathlon Sport & Spa *** byl trefou do černého. V útulném pokoji v horském stylu i moderním wellness se saunami a vířivkou jsme si skvěle odpočinuli a další energii jsme načerpali během vynikající polopenze. Okolí hotelu je plné přírodních i kulturních památek, které stojí za vidění. Doporučuji kostel ve městě Karpacz i Divoký vodopád.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Objevte Krkonoše i z polské strany

Máte pocit, že nejvyšší české hory znáte jako své boty? Vyražte je prozkoumat netradičně na jihu Polska. I pro přírodu na druhé straně hranice jsou příznačná ledovcová jezera, vodopády a také žulové skály fantastických tvarů (například Poutníci (Pielgrzymy), Polední kámen (Słonecznik), Tvarožník (Twarożnik) a Svinské wink). Na návštěvu se pak vypravte do horského střediska Sklářská Poruba, nedaleko kterého stojí známý dřevěný kostel Wang dovezený až z Norska. Nacházejí se zde také oblíbené termály a aquaparky, mezi kterými vynikají hlavně Cieplické termální lázně. Odpočinek ve wellness centru si můžete dopřát i přímo ve vašem hotelu.

V zimě se Krkonoše mění v cíl milovníků zimních sportů. Místní stopy vedoucí krásnou přírodou jsou proslavené mezi běžkaři z mnoha zemí a ještě oblíbenější jsou místní lyžařská střediska. Zvolte ubytování blízko sjezdovky a užijte si i lyžování či běžkování dosyta. Mezi nejoblíbenější střediska zde patří Ski Arena Szrenica či Ski&Sun Świeradów Zdrój.