Pobyt nad 5 000 Kč

Rádi si dopřáváte a peníze pro vás nehrají roli? Vyzkoušejte to nejlepší z naší nabídky a užijte si dovolenou v italské vile, maďarském wellness hotelu nebo v pivních lázních. Mile vás překvapí jak pobytové balíčky, tak servis v hotelu na té nejvyšší úrovni.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Právě se nacházíte v sekci toho nejluxusnějšího, co u nás na Travelkingu můžete najít. Vycestujete s námi do úchvatného Slovinska, do Toskánska, anebo zůstanete v Česku a užijete si opravdu přepychovou dovolenou hezky u nás? Vaše přání je naším rozkazem!

Nechte se hýčkat

Ať už pro vás luxus znamená pár dní v 5* hotelu v Karlových Varech, nebo dlouhatánská dovolená s all-inclusive v Chorvatsku, u nás si najdete to své. Je libo ubytování na zámku, na stromě nebo v 5* wellness hotelu v centru hlavního města? Takové pobyty, na které jen tak nezapomenete, najdete pod tagem jedinečná ubytování.

Rodinná dovolená, kde si každý užije dosyta

Vyrazte na baby friendly rodinnou dovolenou. To znamená, že v ubytovacím zařízení miminka nejen tolerují, ale často najdete pomoc s péčí o vaše dítě v jakémkoliv slova smyslu. Jestliže je vaše dítko starší, doporučujeme pobyt blízko aquaparku. Tam si najde to své každý člen rodiny.

Levnější pobyty ale nemusí nutně znamenat výrazné snížení na kvalitě! Mrkněte na pobyty do 5 000 Kč nebo do 4 000 Kč. Pro více budget-friendly dovolené navštivte naše kategorie do 3 000 Kč nebo do 1 500 Kč.