Dovolená v Plzni

Nastal čas poznat z Plzně i něco více, než jen světoznámé pivo. Návštěvu města začněte v historickém centru s gotickou katedrálou sv. Bartoloměje a městskými domy. Pokračovat můžete dlážděnými uličkami do starého podzemí či do některého z mnoha muzeí a architektonických památek. S dětmi nevynechejte návštěvu místní Zoo s rozsáhlým dinoparkem. A to z Plzně zdaleka není vše!

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Plzni na západě Čech vysloužilo celosvětovou slávu lahodné pivo. Samotné město se vyplatí navštívit i pro nespočet dalších památek a zajímavostí, které se v něm nacházejí. Nechte se zlákat k pobytu a poznejte všechny plzeňské krásy.

Plzeň - to je znamenité pivo a fantastické památky

Milovníci piva by měli v Plzni zamířit na obhlídku slavného pivovaru Plzeňský Prazdroj, kde se dozvědí, jak se zlatavý mok vyrábí a budou ho moci i ochutnat. Další krásy Plzně se před vámi ukáží na hlavním náměstí Republiky, jehož dominantou je gotická katedrála Bartoloměje s nejvyšší kostelní věží v Čechách. Nechybí zde ani řady malebných barokních a renesančních domů. Za pozornost stojí také Mariánský sloup, Velká synagoga či plzeňské historické podzemí.

Dovolená v Plzni je ideální i pro rodiny s dětmi. S nimi se vydejte na prohlídku plzeňské Zoo s DinoParkem či do Muzea loutek nebo do Muzea strašidel. Malé i velké návštěvníky nadchne také interaktivní expozice Techmania s 3D planetáriem. Pokud budete po celodenním objevování krás Plzně potřebovat načerpat nové síly, zamiřte do wellness centra přímo ve vašem hotelu či penzionu.