Pobyt s vířivkou

Toužíte se na chvilku oprostit od všedních starostí? Ve vířivce se stres spolehlivě rozpustí a vy tak můžete v klidu relaxovat daleko od všech svých problémů. Chata s vířivkou je ideálním místem pro trávení zimní i letní dovolené. Ať už se rozhodnete přes den podnikat cokoliv, večer se vždy vrátíte do pohodlného ubytování se soukromým wellness.
Načítám nabídky...

celkem 284 nabídek


Není lepšího odpočinku než se odevzdat bublinkám ve vířivce. Na dovolené se soukromým wellness můžete dát stresu sbohem. Masážní trysky a příjemně teplá voda uvolní vaše ztuhlé tělo i zaneprázdněnou mysl. S čistou hlavou si pak můžete užít zimní nebo letní dovolenou s těmi nejbližšími.

Proč si zvolit chatu či chalupu s vířivkou?

Zejména po dni stráveném na sjezdovce budete za vířivku přímo v ubytování nesmírně vděční. Dopřejete si zasloužený relax a necháte zkřehlé tělo zahřát, ať už ve vnitřní nebo venkovní vířivce. I v létě vám bublinky přijdou vhod. Po vysokohorské túře v Krkonoších nebo Jeseníkách relax určitě oceníte. Kdyby vám náhodou teplá voda přece jenom nestačila, můžete si pronajmout ubytování se saunou.

Intimní ubytování s vířivkou je ideálním pobytem pro páry. Společně zažijete nezapomenutelné romantické momenty, nejlepší odpočinek je totiž ten s milovanou osobou poblíž. V pronajaté chatě budete mít dostatek soukromí a věnovat se tak můžete jen a pouze sobě navzájem.

Chcete si nejdřív jak se patří zasportovat? Není problém. Vyberte si ubytování poblíž cykloturistických tras, vyrazte za turistikou nebo si zahrajte golf. Po výkonu na vás bude čekat hřejivá vířivka.