Dovolená s plnou penzí v ceně

Nedělejte si během pobytu starosti vůbec s ničím, ani s vařením. Pokud zvolíte variantu pobytu s plnou penzí, můžete se těšit na snídaně, obědy i večeře.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V Karlových Varech jsme byli poprvé a pobyt se nám velmi líbil. Hotel stojí v pěkné části nedaleko centra s kolonádami a výhledem na okolní hotely a do přírody. Na pobytu mě nejvíce nadchly procedury - koupel a masáž, příjemná byla i relaxace ve wellness centru s bazénem a vířivkou nebo posezení v kavárně. Pokoj byl opravdu prostorný, pohodlné postele a balkon s posezením byly příjemným bonusem. Za výlet rozhodně stojí centrum Varů, kolonády nebo nedaleká Plzeň s pivovarem.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází hned u pobřežní promenády a oblázkové pláže. Mezi vodní atrakce patří vnitřní a venkovní bazén a samozřejmě moře. Pokoj byl prostorný s velkým balkonem a výhledem na moře i ostrov Pag. Skvěle jsem si v něm odpočinul, zvláště díky dobré klimatizaci. Jídlo formou all inclusive bufetů bylo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje jsou v ceně od rána do večera, takže se během dovolené nemusíte bát ani žízně. Ostrov Pag je se svou rozmanitou krajinou opravdu výjimečnou částí Chorvatska, kterou doporučuji navštívit lodí Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodní tým


Nejpopulárnějším druhem stravování u krátkodobých pobytů je polopenze. Ovšem v případě, že byste na dovolené měli rádi postaráno nejen o snídaně a večeře, ale také obědy, nabízíme pobyty s plnou penzí. Ty jsou ideální především pro seniory či páry, které si během dovolené nechtějí lámat hlavu s výběrem restaurací či vařením.

Plná penze = 3 jídla denně a bez starostí

Pobyty s plnou penzí jsou populární především v:

Ubytování s plnou penzí se však dá vybrat i v Polsku, Maďarsku, Chorvatsku i Slovinsku. Užijete si tak snídaně formou bufetu a chutné obědy a večeře, které bývají dle možností buď také formou bufetu, anebo výběrem z menu.