Dovolená pro jednoho

Zakupte si slevový kupón jen pro jednu osobu. Můžete tak obdarovat své přátele jednotlivě, případně vyrazte za odpočinkem, zážitky či do lázní sami - u některých variant zcela bez příplatku za jednolůžkový pokoj.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pro můj první pobyt v Mariánských Lázních byl hotel Flora*** skvělou volbou. Díky jeho lokalitě jsme to k nejbližší kolonádě měly doslova jen pár kroků. Pokoj byl menší, ale moderní a čistý. Mile nás překvapila také strava, a to především tříchodové večeře, u kterých byla možnost volby ze 4 hlavních jídel. Z okolních výletů určitě doporučuji navštívit park Boheminium, kde můžete vidět miniatury všech nejkrásnějších staveb České republiky. ”

Eliška Kordulová
Eliška Kordulová
Content Marketing Manager
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Růže **** jsme si skvěle užili. Hotel se nachází v dobré lokalitě s možností parkování přímo u budovy. Personál byl velmi milý a vnímavý k potřebám hostů. Velkým pozitivem je pestrá nabídka relaxačních a ozdravných procedur, které jsou prováděné na vysoké úrovni (zejména masáž zad byla opravdu příjemná). Snídaně i večeře byly velmi chutné, pestré a čerstvé. V pokoji nám k naprostému komfortu nic nechybělo, interiéry jsou navíc dobře udržované, i když není vybavení úplně nejnovější. Do hotelu bych se určitě rád ještě vrátil.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Obchodní tým


Když člověk cestuje sám, zažije jinou dovolenou, než když cestuje s rodinou nebo přáteli. Často máte při takovým sólo výletech hodně času na přemýšlení, poznání sebe samotného a dělání si jen a jen toho, co sám chce. Dovolená pro jednoho je skvělou příležitostí k odpočinku, relaxaci a zažívání nových zážitků. A to bez ohledu na to, zda si plánujete dovolenou plnou dobrodružství a akce, nebo spíše klidný únik od každodenního shonu.

Kam se vydat na dovolenou sám/sama?

Pokud chcete zcela zrelaxovat a načerpat novou energii, můžete si vybrat dovolenou ve wellness resortu nebo lázeňském městě. Což takhle Karlovy Vary, Luhačovice nebo třeba Eger? Užijte si masáže, sauny, termální lázně a další procedury, které vám pomohou snížit stres a načerpat síly.

Sólo dovolená je skvělou příležitostí pro cestování a objevování nových míst a naplánovat si itinerář přesně podle vašich představ. Můžete si naplánovat výlet do destinace, kterou jste vždy chtěli navštívit, a prozkoumat její kulturu, památky a místní kuchyni. Poznejte Slovinsko nebo třeba Baltské pobřeží!

Jestliže preferujete aktivnější dovolenou, můžete si zvolit dovolenou v horách. České hory, slovenské hory nebo i rakouské hory vám poskytnou takové výhledy, že na ně nadosmrti nezapomenete. Pokud budete hledat i ubytování s půjčením kol, budete si moci zvolenou lokalitu projet na kole a stihnout tak toho mnohem více.

Dovolená pro jednoho vám poskytuje svobodu a flexibilitu ve výběru aktivit a plánu. Užijte si tento čas pro sebe, zkuste nové věci a vytvořte si nezapomenutelné zážitky.