Dovolená Turčianské Teplice

Slovenské lázně jako stvořené k odpočinku. Zažijte perfektní romantickou nebo rodinnou dovolenou v jednom z nejstarších lázeňských měst v Evropě – Turčianských Teplicích. Užijte si pohodu v termální vodě a načerpejte novou energii.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Turčianské Teplice se rozprostírají v údolí mezi Malou a Velkou Fatrou. Přesto město láká tisíce návštěvníků na více než jen turistiku v národních parcích. Jejich největší atrakcí jsou jednoznačně termální lázně s aquaparkem, kde na vás v bazénech čeká léčivá voda. K tomu si připočtěte fantastické tobogány a nespočet procedur, a o program na celý pobyt máte postaráno.

Nechte se hýčkat termální vodou i zlatem

Turčianské Teplice jsou známé jako jedno z nejstarších lázeňských měst Evropy. Dvojice i senioři sem už stovky let směřují za blahodárnými účinky vody, která příznivě působí při léčbě nemocí pohybového či trávicího ústrojí, kůže či urologických a gynekologických problémů. K podpoře zdraví i krásy jednoznačně patří i procedury, které si můžete dopřát jak ve vašem ubytování, tak přímo v lázních. Turčianské Teplice navštěvují obzvlášť dámy každého věku, které si zamilovaly místní luxusní specialitu - zábal zlatem, který pomáhá regenerovat pokožku a prokrvuje ji, čímž pomáhá k jejímu omládnutí.

Rodiny s dětmi mají v oblibě zdejší Spa & Aquapark s léčivou minerální vodou, která na vás bude působit nejen v relaxačních bazénech. Děti se zase vyřádí na skluzavkách a tobogánech, z nichž nejpůsobivější jsou 47 m dlouhý tobogán Kamikadze a Movie tobogán s promítáním zvířat. Samozřejmostí je Vitální svět s vířivkami, saunami a masážemi. Wellness si ale můžete užít i v rámci ubytování - stačí si vybrat ten správný hotel nebo penzion.