Wellness dovolená

Odpočinek, na který budete dlouho vzpomínat, si užijete na jedné z wellness chat či chalup z naší nabídky. Odevzdejte se bublinkám ve vířivce nebo teplu v sauně. Ať už si přejete relaxovat jakkoliv, vždy budete mít dostatek soukromí a při rozjímání vás nebude nikdo a nic rušit. Tak dejte sbohem stresu, přibalte plavky a vyrazte relaxovat.
Načítám nabídky...

celkem 152 nabídek


Stres, únava a vyčerpání. Cítíte, že potřebujete na chvíli vypnout? Neexistuje lepší příležitost k dobití baterek než wellness dovolená. Díky příjemnému ubytování se soukromou vířivkou nebo saunou si užijete kvanta odpočinku. Přesně tolik, kolik potřebujete.

Kam na wellness chatu či chalupu?

Za perfektní dovolenou nemusíte jezdit za hranice. V Česku na vás čeká mnoho skvělých příležitostí pro wellness pobyt. Pro pobyt v přírodě si zvolte chatu v Beskydech, Jeseníkách nebo na Šumavě. Krásné prostředí vás obklopí také v Českém ráji nebo jižních Čechách.

Co můžete od wellness pobytu očekávat? Jedině pohodlí, klid a soukromí. K dispozici vám bude třeba venkovní bazén, který oceníte především v letních měsících. Když sluníčko zrovna nesvítí, budete zase vděční za vnitřní bazén s termální vodou. Dokonalý odpočinek si tak můžete užít kdykoliv během roku.

Wellness chaty a chalupy jsou také ideálním ubytováním pro páry. Zažijete zde krásné romantické momenty, na které budete rádi vzpomínat. Budete-li chtít, můžete s sebou přibrat i svého domácího mazlíčka.