Golfové pobyty

Užijte si aktivní odpočinek v krásném prostředí. Spoustu zábavy a zdravého pohybu vám přinese golfový pobyt. Vyberte si pobyt v blízkosti golfových hřišť a vaší hře nebude nic stát v cestě.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Greenfield Hotel Golf & Spa doporučuji každému, kdo chce za své peníze dostat to nejlepší. Pokud vyrazíte s rodinou, o program vašich dětí bude dokonale postaráno. Páry si zase užijí relaxační atmosféru wellness centra – na podzim jsou od pozdního odpoledne v bazénech krásná světla, když je venku tma. Rozhodně musíte vyzkoušet tobogán, nemějte obavy, bude to nezapomenutelné! K návštěvě v okolí doporučuji dobrodružný park Kristálytorony a arboretum v Seleste. Dceři jsem musel slíbit, že se sem příští léto vrátíme. :)”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko


Chcete prožít pobyt v přírodě s aktivní zábavou? Vyrazte na golfový pobyt! Pokud toužíte proniknout do tajů golfu, nebo patříte k zapáleným hráčům, ideální pro vás bude dovolená přímo v golfovém resortu. Ty už dávno neuvidíte jen v amerických filmech, profesionální golfová hřiště, luxusní wellness a úžasné zážitky máte na dosah.

Kam vyrazit na dovolenou s golfem?

Hned několik skvělých golfových resortů na vás čeká rovnou v Česku. Máte rádi historii a rádi objevujete památky? Zajeďte si do Golf & Spa Resortu Konopiště ****. Ke hře vám zde poslouží dvě 18jamková hřiště, 9jamkový Public course a driving range. To vše jen 5 km od zámku Konopiště a dalších zajímavých výletních cílů.

Krásy jižní Moravy můžete objevovat při dovolené v Hotelu Austerlitz Golf *** ve Slavkově u Brna. Jen pár kroků od ubytování budete mít barokní zámek, napoleonské bitevní pole či letní koupaliště. Ještě blíže moravské metropoli potom najdete Golf Resort Kaskáda **** v Kuřimi, který vás naláká nejen na 18jamkové hřiště se 13 umělými jezírky, ale i moderní wellness centrum s bazénem a saunami.

Kombinace golfu a wellness není neobvyklá. Pokud si chcete dopřát opravdový luxus, vyzkoušejte 5* Hotel Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních. V nádherném lázeňském hotelu s bazénem, saunami, Římskými lázněmi a bohatou nabídkou procedur se budete cítit jako filmová hvězda. Milovníky moderní architektury a designu zase nadchne Panorama Golf Resort ****, několikanásobný držitel ocenění Hřiště roku a Jamka roku magazínu GolfDigest.

A co si tak užít partii golfu v nádherné horské krajině? Stačí se ubytovat v přepychovém Golf & Ski Resortu Ostravice **** v Beskydech. Luxusní wellness a skvělá gastronomie jsou v tomto případě samozřejmostí. Nebo si udělejte rovnou výlet do zahraničí, do perly Vysokých Tater Tatragolf Mountain Resortu **** s wellness a dětským mini klubem nebo do maďarského 4* Greenfield Hotelu Golf & Spa, který se nachází jen pár minut chůze od termálních lázní Bükfürdo.