Pobyt s vnitřním bazénem

Při ubytování s vnitřním bazénem si užijete zábavu po celý rok a za každého počasí. Stačí si s sebou zabalit plavky a těšit se na teplou vodu.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Představte si kombinaci prvotřídního ubytování a vnitřního bazénu, který vám poskytne neustálý přístup k osvěžujícímu a zábavnému zážitku, nezávisle na počasí či ročním období. Bez ohledu na to, jestli preferujete energické plavání, nebo relaxaci ve vodě, vnitřní bazén bude vaše oblíbené místo.

Často to u vnitřního bazénu nekončí. Nezřídka poskytují tato ubytovací zařízení také sauny, venkovní bazén, nebo rovnou privátní wellness. Pokud máte rádi pohyb a nedokážete si bez něj představit ani dovolenou, koukejte po ubytovacích zařízeních s fitness.

Vydejte se do hotelů či penzionů s vnitřním bazénem v Česku, na Slovensku i třeba v Polsku či Maďarsku.