Dovolená v Liptově

Liptov je rájem pro turisty po celý rok. Vydat se můžete na lyže i do podzemních jeskyní a na výběr máte spoustu cyklotras. V okolí pak najdete jezero Liptovská Mara, největší aquapark Tatralandia i vyhlášený termální aquapark Thermal Park Bešeňová.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Region Liptov nabízí bohaté možnosti vyžití, právě proto se mezi návštěvníky těší velké oblibě. Najdete ho pod Vysokými Tatrami, částečně pod něj spadají Nízké Tatry. Jeho dominantou je pak krásné jezero Liptovská Mara.

Co podniknout během dovolené v Liptově?

Nejoblíbenějším cílem výletů Liptova je největší slovenský aquapark Tatralandia, kde si páry i rodiny s dětmi užijí spoustu legrace. Seniory a dvojice, které dávají přednost klidu, zase potěší Thermal Park Bešeňová se svou termální léčivou vodou.

Kromě toho zde najdete řadu krásných jeskyní - třeba Demänovskou ledovou jeskyni, ale také vodopádů a muzeí. V zimě přijdou vhod také blízké ski areály.

Ubytovat se tu můžete ve stylových dřevěných chatách, útulných penzionech i parádních hotelech, které nabízí třeba wellness centrum.