Dovolená ve Vodicích

Rušné přímořské letovisko, ve kterém se rozhodně nebudete nudit. To jsou chorvatské Vodice. Přístavní město v Severní Dalmácii vás rychle vtáhne do své bujaré atmosféry. Oceníte množství skvělých podniků s dobrým jídlem a nekonečné možnosti zábavy. Ubytujte se ve Vodicích a užijte si prosluněnou letní dovolenou.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Nádherné přímořské město, které tepe životem. Tak by se daly popsat Vodice, bujaré chorvatské letovisko ležící jen pár kilometrů od Šibeniku. Na co se sem můžete těšit? Čeká vás bohatý noční život, nejlepší restaurace se středomořskými specialitami a bary s osvěžujícími drinky. V malých chorvatských Benátkách s i užijete to nejlepší léto.

Hledáte idylickou letní destinaci se spoustou možností zábavy? Zkuste Vodice!

Dalmácké přístavní město Vodice je jedním z nejvýznamnějších turistických center regionu. Na dovolené v tomto letním ráji se vám nuda vyhne obloukem. Vydejte se na toulky útulnými uličkami, ve kterých vládne pravá přímořská atmosféra. Cestou potkáte i mnohé historické památky jako kostel svatého Kříže nebo obrannou věž z roku 1646. Až skončíte s prohlídkou malebného města, pochutnáte si na místní věhlasné kuchyni v jedné z desítek restaurací.

Nebyla by to letní dovolená bez koupání. Ve Vodicích najdete dvě proslulé pláže. Oblázková Punta se nachází na poloostrůvku a je perfektní volbou pro rodiny s dětmi. Betonovou pláž Hagar zase lemují voňavé borovice, které vám poskytnou příjemný chládek.

Pokud jste na dovolené rádi aktivní, nezoufejte. Vodice nabízejí sportovcům bohaté vyžití. Půjčit si můžete vodní skútry, šlapadla anebo dát na chvíli vodě sbohem a vyrazit na kole po pestré síti cyklistických trasv okolí. Vyzkoušet si můžete také jachting, windsurfing nebo si prohlédnout mořské dno díky kurzu potápění.