Pobyty v Konstantinových Lázních

Lázeňskou obec Konstantinovy Lázně najdete v tiché oblasti západních Čech. Návštěvníci sem míří zejména do zmodernizovaných lázní zaměřených na léčbu kardiovaskulárního a pohybového systému. Lázně jsou ale ideální i na odpočinek od každodenního stresu a relax v léčivé vodě. Do sytosti si tu užijete procházek po upravených lázeňských parcích, bohatého kulturního programu či výletů po naučných stezkách, které vás dovedou k nedalekým hradům Švamberk a Gutštejn.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Západní Čechy jsou rájem lázní. Kromě známého lázeňského trojúhelníku se zde nacházejí další menší lázně, které ale krásou ani léčivými účinky na lidské zdraví nezaostávají za velikány. Za tím pravým odpočinkem v termální vodě a v obklopení nádherné přírody se vydejte do Konstantinových Lázní.

Nechte se hýčkat jedinečnou termální vodou

Za Konstantinovými Lázněmi se vydejte na západ země, které leží přibližně 40 km od slavné Plzně. Čekají vás zde termální lázně s minerální vodou čerpanou z pramene Prusík, která má největší obsah kysličníku - oxidu uhličitého ze všech pramenů v Česku. Ten je nezastupitelný při léčbě kardiovaskulárního a pohybového systému, ale skvělou službu vám udělá i tehdy, když do Konstantinových Lázní přijíždíte za odpočinkem od každodenních starostí. V lázních si můžete také dopřát masáže nebo blahodárné procedury.

Pokud rádi kombinujete odpočinek v bazénech s aktivním odpočinkem v přírodě, jste na správném místě. Přímo v lázních se nachází udržovaný lázeňský park jako stvořený k procházkám, v okolí pak vede několik turistických tras. Dovedou vás například na Hradišťský kopec, nebo k hradům Švamberk a Gutštejn.