Dovolená na Broumovsku

U slova Broumovsko se každému vybaví zástupy skalních věží a stěn tyčící se v našem známém skalním městě. Mnohé turistické trasy vás zde dovedou k vyhlídkám i významným architektonickým památkám. Mezi nejoblíbenější patří barokní Broumovský klášter s kopií Turínského plátna i pivovar v Broumově.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Za překrásnými skalními stěnami, věžemi a výběžky CHKO Broumovsko se vydejte do východních Čech. Kromě fantastických skalních útvarů zde ale budete moci obdivovat také zajímavé kulturní památky, jaké jen tak někde neuvidíte. Výlet do Broumovska vás nadchne v každém ročním období.

Turistika, lyžování i odpočinek vás čeká v Broumovsku

Oblast Broumovska je ideálním místem jak na dovolenou ve dvou, tak s celou rodinou. Objevíte zde hned dvě významné přírodní rezervace - Broumovské stěny a Adršpašsko-teplické skály, které patří k největším skalním městům v Evropě. Dosyta si zde tak užijete romantické procházky mezi skalními věžemi a oblouky i turistiku či lezení nahoru a dolů po skalních stěnách, ze kterých se vám naskytnou parádní výhledy do širokého okolí. Za památkami se pak vydejte do městečka Broumov nebo do Broumovského kláštera. Po celodenní turistice není nic lepšího, než si dopřát odpočinek ve wellness centru, kde na vás bude čekat vyhřátá sauna nebo vířivka.

V zimě se oblast Broumovského výběžku mění na ráj zimních sportů. Vydejte se sem na lyžařský pobyt a užijte si do sytosti lyžování, snowboardování nebo i běžkování krásnou krajinou. Skvělými službami a nízkým počtem návštěvníků vás zde nadchnou střediska Family Ski Park, Lyžařský areál Mladé Buky nebo Skiareál Petříkovice.