Pobyt v Kysuckých Beskydech

Slovenské Kysucké Beskydy oplývají nádhernou krajinou, ve které najdete množství turistických atrakcí. V létě se sem vydejte za turistikou a v zimě objevte místní skiareály nebo muzea. Zvolte si svůj vysněný pobyt v Kysuckých Beskydech a užijte si klidnou dovolenou s aktivním vyžitím.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Husárik **** je perfektním místem pro odpočinek uprostřed krásné přírody Kysuckých Beskyd. Je ideální pro turistiku, cyklistiku i zimní sporty. Hotel je vybaven ve stylu tradiční lovecké chaty, ovšem s moderními vymoženostmi. Jeho součástí je moderní wellness s jeskynním bazénem, finskou saunou a venkovní vířivkou. Navíc je zde fitness centrum a zázemí pro různé sporty jako tenis a volejbal. V rámci polopenze jsme si pochutnali na vynikající lokální kuchyni, kterou jsme zapili skvělým domácím pivem. Pobyt v tomto hotelu vám vřele doporučuji.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Slovensko je častým cílem milovníků toulek v horách. Těsně za hranicemi s Českem se na severozápadě země rozkládá pohoří Kysucké Beskydy, které sice nedosahuje výšky tatranských vrcholků, nabízí však krásnou a klidnou přírodu ideální pro aktivní pobyt.

Proč vyrazit na pobyt do Kysuckých Beskyd?

Kysucké Beskydy se rozprostírají na hranicích severozápadního Slovenska a jižního Polska. Sousedí s dalšími celky, jako jsou Oravské Beskydy nebo Kysucká vrchovina. Velká část tohoto zajímavého pohoří spadá pod CHKO Kysuce. Oblast slibuje parádní aktivní dovolenou poblíž přírodních krás, a to navíc bez davů turistů.

Co můžete na dovolené v Kysuckých Beskydech podniknout? V létě oceníte bohaté možnosti k pěší turistice i výletům na kole. Turistické a cykloturistické trasy vás dovedou k zajímavým cílům, ať už přímo v Kusyckých Beskydech anebo sousední Kysucké vrchovině.

Vyšplhejte za krásným výhledem na nejvyšší vrchol Veľká Rača (1 236 m.n.m.), navštivte rozhlednu na vrchu Bobovec nebo objevte malebnou přírodu v okolí vodní nádrže Nová Bystrica. Nezapomeňte navštívit také přirozená turistická centra oblasti a výchozí body pro všechny výletníky –⁠ Čadca a Kysucké Nové Mesto.

V zimě si v Kysuckch Beskydech užijete báječné sněhové dobrodružství. Těšit se sem můžete na skvěle upravené sjezdovky pro začátečníky i pokročilé. Velké oblibě se těší skiareál Snow Paradise Veľká Rača, ve kterém se můžete procházet po 14 kilometrech sjezdových tratí. Nechybí modré, červené ani černé sjezdovky.