Česky hovořící personál

Toužíte po dovolené v zahraničí, ale nechcete se domlouvat rukama a nohama? V tom případě se vydejte do hotelu s česky či slovenským personálem a strach z jazykového bariéry nechte stranou.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Náš pobyt v Penzionu SUN jsme si s rodinou náramně užili. Městečko Gaming se nachází v malebné krajině uprostřed lesů a místo je skvělým výchozím bodem pro cyklovýlety po okolí. Penzion jsme navštívili uprostřed léta, a tak jsme hned vyrazili na místní koupaliště, které nabízí množství atrakcí pro všechny věkové kategorie. Výhodou tohoto rodinného penzionu jsou jeho čeští majitelé. Paní majitelka nám vyšla vstříc s našimi požadavky a představila nám všechny možnosti, které jejich ubytování nabízí. Plusem je také relativně dobrá dostupnost z ČR (od nás z jihu Moravy do tří hodin autem).”

František Jordán
František Jordán
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Gasthof Mentenwirt jsme si dokonale užili. I když se penzion nachází uprostřed typické horské vesničky v Rakousku, díky slovenskému personálu jsme jazykovou bariéru vůbec neřešili. Náš pokoj byl komfortní a strava uspokojivá. Pan recepční se o nás po celou dobu perfektně staral, vždy nám pomohl a poradil skvělé tipy pro výlety po okolí. Výhodou v rámci balíčku byla slevová Lungau Card, se kterou jsme měli vstupenky a lanovku zdarma.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tým


Nepykejte za to, že jste žili v režimu, kde vás učili v tom lepším případě rusky (a v tom horším žádný cizí jazyk). Vydejte se do zahraničí naprosto bez obav, že se nedomluvíte. Vydejte se do zahraničních ubytovacích zařízení, kde se domluvíte hezky česky, případně slovensky.

Do Rakouska za českým personálem

Není výjimkou, že kousek za humny, v Rakousku, narazíte na česky mluvící personál. Ba dokonce se tam nachází přímo české či slovenské penziony.

Náš tip: Pokud máte dobrodružné rodiče, pořiďte jim pobyt pro rodiče, kde se domluví bez obav.

Rakousko byl jen jeden příklad z mnoha. I v dalších zemích se domluvíte česky, sledujte naši kategorii česky hovořící personál a možná zrovna narazíte na volný termín v hotelu s českým personálem třeba v Chorvatsku.