Glamping – luxusní ubytování v přírodě

Toužíte po pobytu v přírodě, ale nechcete se vzdát svého pohodlí? Vyzkoušejte glamping! Promoklým stanům a bolavým zádům z ležení na zemi je konec, tady si ustelete v načechrané posteli, kde nad vámi kapky deště nemají žádnou moc. Vyberte si svůj vysněný pobyt v přírodě se špetkou luxusu.

Načítám nabídky...


Spacák vystřídá komfortní postel, ohniště prostorná jídelna a plachtu moderní interiér. Jedno se však přece jen nemění – blízkost nádherné přírody. Tak by se ve zkratce dal popsat tzv. glamping neboli luxusní kempování. Patříte-li mezi milovníky přírody, kteří však nedají dopustit na své pohodlí, pak jste právě našli ideální dovolenou.

Glamping – ubytování v srdci přírody s jedinečným pohodlím

Glampingové ubytování potěší všechny milovníky designérských interiérů a moderních doplňků. Nevšední stany, malé domky či rekonstruované maringotky představují útulné ubytování, které dýchá romantickou atmosférou. Velké okno vám poskytne překrásný výhled, dekorativní světýlka zpříjemní dlouhé večery a terasa je ideálním místem na společnou snídani.

Díky ubytování v srdci přírody máte příležitost podniknout výlety na atraktivní místa v okolí, věnovat se turistice či cyklistice anebo jen tak relaxovat na louce a u vody. Ať už si najdete jakoukoliv zábavu, večer vás vždy bude čekat hřejivé útočiště, ve kterém vás nepřízeň počasí nemusí vůbec trápit. Netradiční pobyt vám přinese pohodové momenty plné smíchu a spokojenosti.