Dovolená v Győru

Relaxujte na dovolené v celoročně otevřených termálech. Győr, nebo taky Ráb, je jedním z nejhezčích maďarských měst, které se pyšní krásným barokním centrem a skvělou dostupností z Bratislavy. Zdejší termální a zážitkové lázně patří k těm nejoblíbenějším v celém Maďarsku.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Během pobytu jsem si nejvíce užila chvíle ve velkém vyhřívaném bazénu, ze kterého je výhled do krásné okolní přírody. Bazén jsme měly se sestrou vždy samy pro sebe. Hotel i pokoje jsou moderní, čisté a pečlivě zařízené. Oceňuji rovněž polohu hotelu, na tomto klidném místě totiž vypnete a odpočinete si od dnešní uspěchané doby. Během pobytu v Gyirmót Sport & Wellness Hotelu **** určitě navštivte historické centrum města nebo proslulé termální lázně, stojí to za to!”

Kateřina Vašátková
Kateřina Vašátková
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Amstel leží v klidné části Györu. Je to rodinný hotel s úžasným a milým personálem, mají zde vynikající kuchyni a ten pocit, když jsem si vychutnával pivo na slunečné terase na břehu Dunaje, tak ten byl k nezaplacení.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajitel Travelkingu

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Lázeňské město Győr, česky někdy označovaném jako Ráb, se těší mezi českými i slovenskými turisty veliké oblibě. Leží totiž v podstatě u hranic a kromě města a termálů Mosonmagyaróvár se jedná o nejbližší maďarské lázně. Vydejte se za minerální vodou a místními památkami i vy.

Győr láká na termální lázně Rába Quelle

Největším lákadlem Győru jsou bez pochyby termální lázně Rába Quelle, ve kterých najdete 3 termální a 5 zážitkových bazénů. A protože jsou bazény vnitřní i venkovní, je lázeňský areál přístupný celoročně. Termální bazény jsou napuštěny léčivou vodou z hloubky 2 000 m. Kromě nich se těšte i na saunový svět nebo bohatou nabídku procedur.

Győr však nejsou jenom lázně, ale také město s bohatou historií, krásnou přírodou a kulturními akcemi. Projděte se po krásném barokním náměstí a kochejte se architekturou místních domů. Na náměstí Széchenyi shlédněte jezuitský kostel sv. Ignáce z Loyoly a zavítejte do některé z mnoha restaurací a ochutnejte maďarské speciality.

Jestli si chcete pobyt užít ještě více, zvolte si ubytování s vlastním wellness centrem, budete si tak moci dopřát bazén, vířivku či saunu kdykoli se vám zachce.