Luxusní pobyt

Ničím nerušený odpočinek, moderní design a jedinečný komfort. To vše získáte, když sáhnete po jedné z luxusních chat a chalup. Těšit se můžete na soukromé wellness, saunu, vířivku nebo krásnou přírodu v okolí. Ať už máte o dovolené jakoukoliv představu, luxusní objekt předčí vaše očekávání.
Načítám nabídky...

celkem 127 nabídek


Chcete si dopřát přepychovou dovolenou? Pak si zvolte jednu z luxusních chat a chalup z naší nabídky. Ať už vyrážíte v páru, s celou rodinou nebo s přáteli, užijete si společné chvíle odpočinku. Jistotou je komfortní zařízení a dostatek soukromí.

Jak si zvolit luxusní chatu k pronájmu?

Luxusní chata se nemusí vyjímat v ruchu velkoměsta. Zamiřte objevovat českou krajinu a sáhněte po překrásnémubytování v přírodě. S chatou u lesa to budete mít pár kroků do oázy přírody. Obklopí vás nebývalé pohodlí a klid a po celou dobu pobytu budete dýchat čerstvý vzduch. Bydlet poblíž přírody pro vás bude mít i další výhodu, můžete se věnovat sportům. V zimě vyrazíte na sjezdovku a v létě si užijete třeba golf.

Ten nejlepší pobyt ze všech je pobyt s wellness. V naší nabídce narazíte na pobyty s vířivkou nebo saunou. V létě vám zase přijde bezpochyby vhod venkovní bazén, kde se příjemně zchladíte v případě, že teploty vystoupají vzhůru. Ani v zimě se však vody vzdávat nemusíte. Ve vnitřním bazénu s termální vodou si zaplavete kdykoliv během roku.

Luxusní objekt se může také hodit na pořádání různých akcí. Brzy si řeknete ano? Proč si nezvolit chatu vhodnou na svatbu a velký den tak náležitě oslavit v dokonalém prostředí. Naplánovat si můžete také rodinné oslavy narozenin anebo nezapomenutelný Silvestr s přáteli.