Dovolená v Mosonmagyaróváru

Mosonmagyárovár vznikl spojením tří vesniček, které se jmenovaly Moson, Magyár a Ovár. Ani tento krkolomný název ale městu nebrání, aby mělo perfektní termální lázně, jejichž voda se řadí mezi pět nejléčivějších vod Evropy.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Na hotelu se mi líbilo, že byl pěkně útulný, čistý a že jsme se i přes menší jazykovou bariéru ve všem domluvili. Z jídla hotelu jsme byli nadšení - chutnalo skvěle a z těch velkých porcí jsme přejedení ještě teď. :) Doporučuji procházku po historickém centru města Mosonmagyaróvár zakončenou na kávě v místní kavárně a nakonec se v hotelu naložit do horké vířivky nebo sauny.”

Barbora Mezlová
Barbora Mezlová
Finanční tým

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?I když se možná název města Mosonmagyaróvár vyslovuje těžko, dostat se sem na dovolenou není vůbec složité. Město totiž leží jen 23 km od hranic se Slovenskem, a tak nemusíte za jeho skvělým termálním koupalištěm cestovat vůbec daleko. Co vás ještě v Mosonmagyaróváru čeká?

Z termálních bazénů na skok do historického centra

Město Mosonmagyaróvár je vyhledávané hlavně pro známé termální lázně Flexum, kde se můžete koupat v 7 bazénech, z nichž je 5 napuštěno termální vodou. Místní termální pramen se řadí mezi 5 zdravotně nejúčinnějších pramenů v celé Evropě, díky čemuž budete po koupání pociťovat zlepšení na kloubech, páteři i průduškách. Termální lázně stojí nedaleko historického centra města s pevností a zámkem Óvári, a tak se po koupání můžete hned vydat na romantickou procházku nebo za památkami.

Relaxovat budete moci také přímo v ubytování. Mnohé zdejší hotely a penziony disponují vlastním wellness centrem, kam můžete mít neomezený vstup a kde si můžete odpočinout po dni plném výletů. Dle možností si můžete dopřát i masáž.