Půjčení kol

Láká-li vás aktivní dovolená, určitě vás potěší, že s sebou nemusíte vozit kola, protože vám je v hotelu rádi zapůjčí! Poznejte krásy okolí z cyklistického sedla a prožijte svůj pobyt aktivně.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Kamzík jsme si opravdu užili. Překvapilo nás jak moderně je řešená recepce a přivítaly nás velice milé a usměvavé recepční. Ubytování jsme byli v pokoji s balkónem a výhledem na les. Relaxace v saunách a vířivkách byla jinak parádní. Musím vyzdvihnout místní kuchyni, protože jak na snídaních, tak i večeřích jsme si opravdu pochutnali. Z výletů rozhodně doporučujeme naučné stezky Karlovou Studánkou a Velkou kotlinu.”

Elena Řepová
Elena Řepová
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Na hotelu se mi líbilo, že byl pěkně útulný, čistý a že jsme se i přes menší jazykovou bariéru ve všem domluvili. Z jídla hotelu jsme byli nadšení - chutnalo skvěle a z těch velkých porcí jsme přejedení ještě teď. :) Doporučuji procházku po historickém centru města Mosonmagyaróvár zakončenou na kávě v místní kavárně a nakonec se v hotelu naložit do horké vířivky nebo sauny.”

Barbora Mezlová
Barbora Mezlová
Finanční tým


Spojte příjemné se zdraví-prospěšným – vydejte se na dovolenou, kde si lokalitu můžete projet na kole. Že nemáte vlastní kolo, anebo se vám rozhodně nechce s sebou váš bicykl tahat? V některých hotelech vám nabízí možnost si kola půjčit. A pokud víte, kam se vydat za krásnými rovnými krajinami, nemusíte být ani vášnivý sportovec – budou vás čekat samé pohodové projížďky po dlouhých cyklostezkách bez výrazného převýšení.

Výhody dovolené s bicykly

Možnost si v hotelu půjčit jízdní kola a poznávat okolí ze sedla vám poskytuje neuvěřitelnou flexibilitu a svobodu. Můžete se snadno přesouvat po různých místech bez omezení jízdních řádů nebo dopravních zácp, a navíc často v krásném přírodním prostředí. Máte plnou kontrolu nad svou trasou a můžete se zastavit kdekoli vás to zaujme. S kolem se často vejdete i na úzké pěšiny, které pro auta nebo velká vozidla nejsou dostupné.

Můžete mít navíc dobrý pocit ze sebe samého, a to rovnou ze dvou důvodů: kola jsou ekologickým způsobem dopravy, který nezpůsobuje žádnou emisi škodlivých látek a minimalizuje negativní dopad na životní prostředí, a zároveň je jízda na kole skvělým způsobem, jak se dostat do formy a udržovat si zdraví. Při cyklovýletu spalujete kalorie, posilujete svaly a zlepšujete kondici. Je to skvělá aerobní aktivita, která podporuje zdraví srdce, snižuje riziko srdečních onemocnění a zlepšuje celkovou pohodu. Navíc, cyklistika je šetrná k kloubům a snižuje riziko zranění, která jsou častější při běžeckém či jiném intenzivním sportu.

Kam za nenáročnými cyklotrasami?

Vynikající lokalita na cyklovýlety pro rodiny s dětmi anebo pro ty, kteří chtějí mít pohodovou dovolenou, ne Tour de France, je u nás jižní Morava. Nížinatá krajina, krásné okolí a plno vinic. Pokud tedy jedete jen ve dvou, můžete si užít kromě cyklistiky taky plno vína.