Pobyt v pětihvězdičkovém hotelu

Podívejte se na nejluxusnější hotely, které v naší nabídce najdete. Jedná se o exkluzivní ubytování, která se pyšní nejvyšším možným počtem hvězdiček – tedy pěti. Co to znamená? Přepychové interiéry hotelu, nádherné pokoje, vynikající strava a prvotřídní služby.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si užili od samého začátku, kdy na nás hned po příjezdu na hotel dýchla atmosféra lázní spojená s luxusem, a zároveň vše působilo moc příjemně, přirozeně. Určitě bych vypíchl postele na pokojích, které byly velice pohodlné. Strava byla chutná a rozmanitá a samostatnou kategorií pak bylo umístění hotelu nad kolonádou, s hezkým výhledem na okolí. Wellness s masáží postačilo k odpočinku po procházkách. Díky tomu všemu a také milému personálu se sem jistě vrátím.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým


Vstupte do světa dokonalého luxusu a pohody v pětihvězdičkovém hotelu. Tyto exkluzivní hotely jsou synonymem elegance, kvality a výjimečného servisu. Každý krok, který uděláte, je doprovázen nejvyšší možnou péčí.

5 hvězdiček za naprostou špičku v servisu pro vás

Hotel, který dostal 5 hvězdiček, nabízí prvotřídní ubytování, které se vyznačuje velkými, nádherně zařízenými pokoji, pohodlnými postelemi a nejmodernějším vybavením. Vaše každodenní potřeby a přání jsou naplňovány s precizností a profesionálním přístupem.

Jako host pětihvězdičkového hotelu se můžete těšit na výjimečné služby. Od okamžiku, kdy vstoupíte do lobby, budete obklopeni vstřícným a profesionálním personálem, který se postará o všechny vaše požadavky. Od ranní snídaně v luxusní restauraci až po relaxaci ve wellness s bazénem, masážemi a saunou – vaše potřeby jsou tady vždy na prvním místě.

Pětihvězdičkové hotely také nabízejí výjimečné gastronomické zážitky. Restaurace s renomovanými šéfkuchaři vás přivítají nezapomenutelnými chutěmi a širokým výběrem lahodných pokrmů. V těchto hotelech navíc nezřídka najdete širokou škálu dalších luxusních služeb, jako jsou stylové bary, salónky, soukromé wellness, golfové hřiště a mnoho dalšího. Vaše zážitky tak mohou být ještě bohatší a výjimečnější.

Jaká ubytování mezi pětihvězdičkovými hotely najdete?

Můžete bydlet třeba na zámku, přímo v centru města anebo v hotelu, který je propojený s lázněmi. I kdyby ale propojen s lázněmi nebyl, není vůbec výjimkou, že pětihvězdičkové hotely disponují neomezeným wellness.

Náš tip: Co sem vzít svou drahou polovičku na přepychové oslavy lásky, na vaše výročí nebo třeba na svátek Valentýna?