Dovolená v Německu

Navštivte naše západní sousedy a objevte malebné Bavorsko nebo krásy německých měst. Ať už vás zajímají wellness pobyty pro dva, rodinná dovolená na lyžích nebo turistika s přáteli, z naší nabídky si jistě vyberete.

Načítám nabídky...


Lákají vás památky, velká nákupní centra a různé kulturní akce? Zjistěte, co všechno nabízí největší německá města a objevte je jedno po druhém. Hlavní město Berlín láká na známou Braniborskou bránu a Ostrov muzeí, Drážďany symbolizuje úchvatný kostel Frauenkirche.

Do Německa určitě zamiřte také na vánoční trhy, kdy všechno září a ulice jsou plné stánků s dárky a dobrotami. U nás si vyberete pohodlné ubytování blízko centra, problém není ani dovolená s dětmi.

Dovolená na horách a v přírodě v Německu

Do Německa můžete vyrazit také na hory, na jihu země se rozpínají Bavorské Alpy a nebo vyrazte jen kousek za hranice do Krušných hor, které se německy nazývají Erzgebirge. Německé horské hotely jsou komfortní, těšte se na bohaté bufetové stoly a často také na wellness v ceně balíčku.

Za čistou přírodou vyrazte třeba do Národního parku Berchtesgaden v Bavorsku, kde najdete oblíbená jezera Königssee a Obersee a nedaleko také Hitlerovo Orlí hnízdo. V Bavorsku vás zaujme také Stezka korunami stromů a Chiemské jezero, přezdívané Bavorské moře.

Na hranici Německa, Rakouska a Švýcarska můžete navštívit Bodamské jezero, které je ideální na koupání, cykloturistiku i poznávání památek. V okolí najdete například Kostnici spojenou s osudem Jana Husa.