Dovolená v Trenčíně

Naplánujte si pohodovou dovolenou ve malebném Trenčíně. Bohatou historii tohoto slovenského regionu připomínají četné kulturní památky v čele s Trenčínským hradem. Vyberte si pobyt v Trenčíně a rozkryjte tajemství místní Studny lásky.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v hotelu Magnus byl plný odpočinku, zábavy a dobrého jídla. Hned po příjezdu nás ohromil moderní prostorný pokoj. Parádní relax jsme si užily ve wellness s několika druhy saun, vířivkou a odpočinkovými prostory. Dopřály jsme si i skvělou masáž, která byla díky slevě v pobytovém balíčku za polovinu ceny. Rozhodně musím pochválit bohatý snídaňový bufet, kde si zajisté vybere každý. Moc jsme si pochutnaly také na večeřích. Jako tip na výlet doporučujeme návštěvu Trenčínského hradu a Bojnic.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznická podpora

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Trenčín, krásné město v západním Slovensku, je lákavou destinací pro turisty, kteří milují hlavně hrady a historii. Vyjeďte prozkoumat jeho bohatou minulost a užít si poznávání rozmanitého kulturního dědictví Slovenska.

Co při návštěvě Trenčína nevynechat

Dominantu města, Trenčiansky hrad, který se nachází na skalnatém útesu nad městem navštívit zkrátka musíte. Je to jedna z největších hradních pevností ve střední Evropě. Při návštěvě hradu si můžete prohlédnout historické budovy, středověkou obrannou zeď a krásný výhled na okolní krajinu. Hrad je také domovem slavného Hrnčiarskeho muzea, které představuje tradici hrnčířství v této oblasti.

Ani Městská věž v historickém jádru města by neměla uniknout vaší pozornosti. Tato věž pochází z 14. století a byla součástí středověkého opevnění města. Její výhodou je vyhlídková plošina, která poskytuje panoramatický výhled na město a okolní krajinu. Pokud chcete bydlet blízko ní, hledejte pobyty blízko centra. V centru se navíc nachází městský park, který přímo vybízí k odpočinku a relaxaci. Za relaxem se pak spíše vydejte do jednoho z trenčínských wellness hotelů.

Pokud milujete festivaly, nesmí vám uniknout jeden z nejvýznamnějších slovenských festivalů Pohoda, který se koná právě v Trenčíně a přitahuje tisíce návštěvníků každý rok.