Pobyt s úschovnou lyží

Lyže, lyžáky ani snowboardy vám nemusí překážet v pokoji. Nechte je v lyžárně, kterou je vaše ubytování vybavené a do rána je budete mít suché a připravené na další nezapomenutelný den na svahu.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Obří Sud byl jedním slovem skvělý! Jedná se o poměrně malý hotel, což v kombinaci s velice milým a ochotným personálem vytváří úžasnou rodinnou atmosféru, ve které jsme se cítili opravdu moc příjemně. Dalšími výhodami hotelu jsou netradiční design a poloha v krásné přírodě Jizerských hor. Součástí hotelu je restaurace Obří sud, kde jsme si vychutnali nejen výborné jídlo, ale také zážitek ze stolování v unikátním prostředí „uvnitř sudu“. :) Součástí pobytového balíčku navíc byly vstupenky na bobovou dráhu a do liberecké zoo, které jsme s radostí využili. Pobyt bychom si rozhodně zopakovali a hotel vřele doporučujeme!”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Kamzík jsme si opravdu užili. Překvapilo nás jak moderně je řešená recepce a přivítaly nás velice milé a usměvavé recepční. Ubytování jsme byli v pokoji s balkónem a výhledem na les. Relaxace v saunách a vířivkách byla jinak parádní. Musím vyzdvihnout místní kuchyni, protože jak na snídaních, tak i večeřích jsme si opravdu pochutnali. Z výletů rozhodně doporučujeme naučné stezky Karlovou Studánkou a Velkou kotlinu.”

Elena Řepová
Elena Řepová
Obchodní tým


Když už se vydáte na dovolenou, kde bydlíte blízko sjezdovky, ujistěte se, že budete mít kde sušit lyže/snowboardy a boty. Pokud si chcete aktivní zimní dovolenou užít na maximum, nenechte se zastavit promočenými a prakticky nepoužitelnými věcmi! Tuhle práci jsme udělali za vás. Vyfiltrovali jsme pro vás ubytování, která jsou blízko sjezdovky a zároveň mají úschovnu lyží.

S Travelkingem za lyžováním kamkoliv

Chcete zůstat v Česku a užít si dovolenou jen kousek od bydliště? V českých pohořích najdete skvělá ubytovací zařízení, která jsou blízko sjezdovky, a zároveň v nich najdete i fajn wellness pro relax po lyžování. Nejinak je tomu u sousedů na Slovensku, v Polsku i v Rakousku.