Pobyty ve městě Mezőkövesd

Maďarské městečko Mezőkövesd leží na severovýchodě země a jen 22 km od známého lázeňského města Eger. Samotný Mezőkövesd je proslulý svými termálními lázněmi, vedle kterých stojí také aquapark. Odpočinek i zábavu v léčivé vodě si zde tedy dopřejete po celý rok.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Maďarsko je známé zejména pro svá lázeňská města a v případě městečka Mezőkövesd tomu není jinak. Toto malebné město v severovýchodním Maďarsku je lákavou destinací pro turisty, kteří hledají relax, autentickou maďarskou atmosféru a kulturní dědictví Maďarska. Toto město je totiž známé zejména svými termálními lázněmi, bohatým folklórem a tradičními řemesly.

Za báječným relaxem do Mezőkövesd

Když už cestujete takovou dálku, hýčkejte se pořádně! Objednejte si pobyt s neomezeným wellness nebo rovnou ubytování přímo propojené s lázněmi. Zdejší nejznámější lázně Zsóry jsou jedny z největších termálních lázní v Maďarsku a jejich minerální vody mají blahodárné účinky na tělo a mysl. Pořiďte si pobyt, v jehož ceně je i vstup do těchto termálních lázní.

Jestliže ale vaše dovolená nemá být jen o válení, ale chcete do života přidat trochu pohybu, hledejte pobyty s půjčením kol. Můžete na nich dojet třeba až k Tiszta-szín víztározó – umělému jezeru, které slouží jako rekreační oblast a poskytuje možnosti koupání, vodních sportů a relaxace. Zde si můžete užít klidný den na pláži, procházku kolem jezera nebo využít nabídky vodních aktivit.