Pobyt v polských Beskydech

Beskydy zasahují hned do tří států. Vyrazte po Česku a Slovensku též do Polska a pokořte zdejší vrcholy. Můžete si také sjet parádní sjezdovky nebo se projít po zdejších kopcích a stráních.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Pohoří Beskydy zasahuje hned do tří států - Slovenska, Česka a Polska. Pokud už slovenskou a českou stranu hor znáte, je načase vypravit se i do té polské. Čeká zde na vás nádherná příroda i zajímavé aktivity.

Polské Beskydy – ráj turistiky i zimních sportů

Nejoblíbenější činností v Beskydech je jednoznačně turistika po rozvětvené síti turistických tras. Mezi turisty nejvyhledávanější trasy patří jednoznačně 2 km dlouhý česko-polský pohraniční hřeben spojující hory Velký Stożek a Velká Čantoryje, na které se vypíná známá rozhledna. Zavítat můžete také na nejvyšší vrch polských Beskyd - Babí horu (1 725 m n. m.). V zimě se zase nechte zlákat na lyžovačku ve Ski areálu Szczyrk, anebo v Ski areálu Czantoria - Ustroń, anebo poznejte polské Beskydy na běžkách.

Po dni stráveném turistikou nebo zimními sporty si dopřejte pořádnou dávku oddychu v Aquaparku Tropikana, který se nachází ve městě Wisła. Zatímco vy budete relaxovat v bazénech, anebo v saunovém světě, vaše děti se můžou vyřádit na 5 tobogánech. Pokud dáváte přednost odpočinku v komornější atmosféře, zarezervujte si pobyt se vstupem do wellness a užívejte si pohodu ve vířivce anebo v sauně přímo ve vašem ubytování.