Pobyt v Lednici a Valticích

Vydejte se do Lednicko-valtického areálu za pohádkovými zámky, toulkami jižní Moravou a dobrým vínem.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V Prosecco Rezidenci Marko *** jsme strávili krásné 3 dny. Personál byl báječný – byli to opravdoví profíci, kteří byli vždy usměvaví. Zvláštní poklonu si zaslouží pan kuchař. Další výhodou je lokalita – jakmile jsme projeli vstupní branou, měli jsme pocit, jako bychom se ocitli někde v italském Toskánsku. Na vinném lístku najdete desítky druhů Prosecca, exkluzivních rumů a samozřejmě také vína. Když k tomu připočtu moderní wellness a úžasné okolí plné atraktivních míst k navštívení, ty pravé ingredience pro pobyt ve dvou jsou na světě.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Hippoclub Lednice je první český hotel, který jsme na Travelkingu nabízeli, a proto bude vždy mou srdcovou záležitostí. Umístění hotelu je naprosto dokonalé, z pokoje opravdu stačí popojít pár kroků a jste v nádherném lednickém parku.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajitel Travelkingu

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Lednicko-valtický areál nadchne každého milovníka zámků, parků a krásné přírody. A samozřejmě také fanoušky vína, protože pokud se vydáte na pobyt na jižní Moravu bude těžké se mu vyhnout.

Zámky Lednice a Valtice

Lednicko-valtický areál je nejrozsáhlejší krajinný celek v Evropě, není tedy divu, že je zapsán na seznamu UNESCO. Areál nezahrnuje jenom zámky Lednice a Valtice, ale také krásný minaret, akvadukt, Janův hrad, Hubertovu šopu, Maurskou vodárnu a půvabné zahrady.

Ubytujte se přímo v obci Lednice či Valtice a užijte si bezprostřední blízkost ke všem zmíněným památkám! Vybrat si můžete z vinařských pobytů i romantických balíčků, které zahrnují projížďku v kočáře areálem zámku.