Pobyt s úschovnou kol

O svá kola se nemusíte bát. Na ubytování je připravena samostatná místnost jen pro ně. Bezpečnou úschovnu kol uvítáte například za špatného počasí, ale vhod přijde i při případných opravách nebo pravidelném cykloservisu.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V hotelu se nachází pěkné wellness, bowling, obrovské parkoviště a zahrada s altánkem i posezením. Vždy milý a ochotný personál mi skvěle poradil a vyřešil mé žádosti. Navíc je odtud skvělá dostupnost k lokálním moravským sklípkům i našim rakouským sousedům. Nejlepší oblastí na poznávání přírody a vinných sklípků na Znojemsku je Nový Šaldorf. Z hotelu do něj vede hned několik turistických i cyklistických tras, případně se dá cestovat autobusem (nejbližší zastávka je 10 minut).”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým


Milujete poznávat krásy dané lokality ze sedla vašeho bicyklu? Ještě, že existují ubytovací zařízení, která jsou pro vás jako dělaná! Vyjeďte na pobyt s úschovnou kol a nemějte strach, že by se vašemu jízdnímu kolu něco stalo.

Cyklistická dovolená jak se patří

Výtečnou volbou je si také hledat pobyt, který nabízí možnosti relaxu. Po takové náročnější cyklotúře to oceníte! Můžete koukat po hotelech a penzionech s vnitřním bazénem, venkovním bazénem, se saunou anebo s privátním wellness. Není výjimka ani ubytování **přímo propojené s lázněmi.

Nechce se vám kola tahat na dovolenou s sebou? Některá ubytovací zařízení poskytují také půjčovnu kol.

Tip od Travelkingu: Hledejte ubytování i podle toho, jak se líbilo ostatním zákazníkům. Každý, kdo s námi cestuje, má možnost se k pobytu vyjádřit a ohodnotit jej hvězdičkami. Ta nej ubytování najdete ohodnocena jako vynikající se 4,5 hvězdičkami a více.