Dovolená v Nízkých Taurách

Pohoří Nízké Taury se nachází v rakouském Štýrsku a dostane vás svou čistou zelenou přírodou. Na túry se sem můžou vydat i ti netrénovaní z vás a pohodový pobyt s wellness si tu užije úplně každý.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Nízké Taury se nachází ve Štýrsku a jsou opravdovou perlou Rakouska. Najdete zde spousty horských jezer, přes 600 dvoutisícových vrcholů, krásné louky, ale v blízkosti se nachází také termální lázně a pěkné památky.

Celoroční vyžití láká do Nízkých Taur

Nízké Taury nabízí hustou síť turistických stezek, které však mohou využít i cyklisté. Nejoblíbenějším výletním cílem je vrch oblasti Hochgolling, za vidění ale rozhodně stojí i Hochwildstelle, Waldhorn či Grosser Bösenstein.

V zimě si tu zase užijete dokonalé lyžování (i snowboarding). Jaké ski areály budete mít na dosah? Tauplitz s 40 km sjezdovek a výhledy na horská jezera, Hochkar ležící poblíž českých hranic, Kreischberg se 42 km sjezdovek a 13 vleky.

Za relaxací zamiřte do termálních lázní, v okolí jich najdete hned několik - Bad Ischl a Grimming. Parádním výletním místem je Hallstatt se solným dolem, jezerem a vyhlídkou Skywalk.

Vyberte si pro svůj pobyt ubytování s wellness a po celém dni na túře či sjezdovce si odpočiňte v bazénu, vířivce a sauně. Rádi si občas dopřejete trochu luxusu? Vyberte si z našich přepychových hotelů.