Last minute víkendy

Rádi byste během následujících tří víkendů někam vyrazili, ale ještě nevíte kam? Právě pro vás je určena naše nabídka Last minute víkendů. V této kategorii najdete pobyty na tři nadcházející víkendy, a to vždy od čtvrtku či pátku do neděle. Vzhledem k tomu, že se jedná o pobyt skutečně na poslední chvíli, činí sleva u Last minute víkendů vždy nejméně 20 %.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Z pobytu ve Wellness & Spa Hotelu Villa Regenhart **** jsem byl opravdu nadšený. Luxusní vila leží v zahradě a poskytuje moderní vybavení i historickou atmosféru. Zrekonstruovaný interiér je doplněn o moderním wellness s bazénem, saunami a klidovou zónou s panoramatickým výhledem. Skvělým začátkem dne byly pestré bufetové snídaně a ještě lepším završením pak vynikající večeře. Tento pobyt bych doporučil každému, kdo ocení krásné prostředí uvnitř i venku a očekává služby na nejvyšší úrovni.”

Matěj Kytner
Matěj Kytner
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt ve Slavkovském lese byl příjemným zpestřením jarních dní. Užili jsme si procházky po rašeliništích, kochali se zvláštností dolu Rolava a užili si relaxaci hned ve dvou wellness, z nichž jedno bylo přímo v hotelu. Zámek Kamenný Dvůr je díky své poloze ideálním výchozím bodem při poznávání krás Karlovarska. Pokoje jsou sice menší, ale komfortní. Snídaně dodají energii na celé dopoledne a večeře jsou skvělou tečkou na konci dne.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Nejlepší víkend je ten strávený cestováním

Víkend je ideální příležitost, jak si po pracovním týdnu nejen odpočinout a načerpat nové síly, ale také pro nové cestovatelské zážitky. I za dvoudenní, respektive třídenní pobyt se toho dá stihnout opravdu hodně!

Všichni, kdo víkendy rádi využívají k cestování, ocení naši kategorii Last minute víkendů. Jedná se o extra výhodné nabídky pobytů na nadcházející tři víkendy, a to vždy od čtvrtku či pátku do neděle. Všechny hotely, které v této kategorii najdete, nabízí své volné kapacity na poslední chvíli se slevou minimálně 20 %. A to už je pořádná motivace k tomu někam o víkendu vyrazit, co myslíte?