Dovolená Komárno

Komárno je romantické historické městečko, které leží v atraktivní oblasti u slovenských hranic s Maďarskem. V blízkosti najdete jak místa na výlety, tak i oblíbená termální koupaliště Komárno, Komárom a termální wellness Patince.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Jižní Slovensko je ideálním místem pro dovolenou plnou relaxu v každém ročním období. V létě se zde můžete těšit na odpočívání v termálních bazénech, zatímco vaše děti budou dovádět na tobogánech, v zimě se zase můžete těšit na relax v termálních lázních, kde vás čeká i vyhřátá sauna. Chvíle mimo bazén vám zpříjemní návštěva památek či sousedního města Komárom.

Komárno - město v obklopení termálů

Hlavním lákadlem na letní dovolenou v Komárně je jednoznačně termální koupaliště, kde se můžete koupat v 5 venkovních a 2 vnitřních bazénech. Děti budou nadšené ze zábavy na tobogánech. Stejná ozdravná termální voda je napuštěna v relaxačních bazénech Termálních lázní Brigetio, které leží již v sousedním maďarském městě Komárom. Její blahodárné účinky na klouby a ženské orgány budete čerpat během koupele ve venkovních i vnitřních bazénech. Nechybí zde ani saunový svět a vířivka. Odpočinek ve vířivce si můžete dopřát i přímo ve vašem ubytování - stačí si vybrat pobyt se vstupem do wellness centra v rámci balíčku.

V Komárně nebudete mít nouzi ani o památky. Navštívit zde můžete například pevnostní systém ze 16. století, který nebyl nikdy dobyt. Milovníci umění by zase měli zavítat na prohlídku Římského lapidária, kde jsou vystaveny vzácné sochy či předměty z antického Říma. Architekturu více zemí Evropy si prohlédněte na Nádvoří Evropy. Alžbětiným mostem se za pár kroků dostanete do sousedního města Komárom, které leží již v Maďarsku.