Pobyt v apartmánech

Potřebujete na dovolené víc prostoru a potrpíte si na domácí kuchyni? Využijte ubytování v apartmánech, které mohou mít i velikost a vybavení plnohodnotného bytu. Často je k dispozici vybavená kuchyňka a dostatečný počet lůžek i pro velkou rodinu.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pokud máte rádi relax a koupání v teplých vodách, je pobyt v Apartmánech Termál pro vás. Apartmány vypadají nově a moderně, jsou prostorné a mají vše, co k příjemnému pobytu potřebujete. Snídaně jsou bohaté a velmi dobrou tady měli i kávu. Příjemným překvapením byl sympatický a upovídaný pan masér. Hřebem pobytu je pak samozřejmě Thermalpark plný bazénů s horkou vodou. Z výletů doporučujeme návštěvu nedaleké Bratislavy. Hlavně Bratislavského hradu a starých uliček centra města. Určitě doporučuji vyzkoušet i některou z místních stylových kaváren.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Tohle útulné ubytování se mi moc líbilo. Apartmány vlastní moc milá rodina - poradili mi s parkováním a taky doporučili místa, která v Hévízu stojí za to navštívit. V hotelu mají unikátní wellness, ale nesmíte zapomenout navštívit i Termální lázně v Hévízu. Snídaně byly výborné, všechno vždy čerstvé a večeře se podávaly v restauraci, která je od ubytování vzdálená pár metrů chůze - což se po vydatné večeři docela hodí. ”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko


Přemýšlíte o dovolené, kde si užíváte pohodu, luxus a hodně prostoru? Přesně takové je ubytování v apartmánu. Skvělá volba pro ty, kteří si chtějí užít nezávislost, soukromí a pohodlí během svého pobytu. Pronajmutí apartmánu vám umožňuje zažít dovolenou zcela po svém, bez omezení a s mnoha výhodami.

Výhody pobytů v apartmánech

Jednou z hlavních výhod pobytu v apartmánu je prostornost. Mnohdy disponují více místnostmi než tradiční hotelové pokoje, což vám poskytuje dostatek místa pro relaxaci a pohodlí. Můžete se těšit na oddělené ložnice, obývací prostory, kuchyňské vybavení a často také terasu nebo balkón, kde si můžete vychutnat své snídaně nebo večery s výhledem na okolní krajinu.

Další výhodou apartmánů je flexibilita. Máte možnost si připravit vlastní jídlo, což je skvělé pro ty, kteří chtějí experimentovat s místními surovinami nebo si prostě užít večer v intimní atmosféře. Kuchyně zpravidla bývají plně vybavené, což vám umožňuje připravit si své oblíbené pokrmy a zároveň ušetřit peníze na restauračních službách.

Soukromí je další nespornou výhodou pobytu v apartmánu. Nemusíte sdílet prostory s ostatními hosty a můžete si užívat svůj čas a relaxovat bez jakéhokoli rušení. Můžete si vytvořit vlastní harmonogram a plánovat své aktivity podle vlastních preferencí.

Apartmány jsou také často umístěny v zajímavých lokalitách. Historická centra měst jako např. Praha, malebná přímořská města jako Split nebo klidné vesnice s úchvatnou přírodou jako např. na Oravě. Budete mít možnost prozkoumávat okolí a ponořit se do místní kultury a atmosféry.