Dovolená v Ostravě

Město proslavené doly překvapí svou krásou nejednoho turistu. Procházejte se uličkami historického centra, poznejte hornickou historii při prohlídce národní kulturní památky Dolu Michal, nebo udělejte radost sobě i dětem návštěvou Zoo a botanické zahrady či DinoParku.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Ostrava je známé industriální město, které leží na severní Moravě poblíž hranic s Polskem. I když ráz města dodnes utváří převážně průmysl, navštívit zde můžete také řadu hodnotných památek a zajímavých atrakcí. K jejich poznání vám ale jeden den určitě stačit nebude - vydejte se proto do Ostravy na pobyt a poznejte všechny krásy města.

Co zažijete v Ostravě?

Třetí největší město České republiky láká návštěvníky na řadu zajímavostí spojených s hornictvím. Vydejte se na prohlídku Landek Parku - největšího hornického muzea v ČR, nebo do národní kulturní památky Dolů Michal. Pokud vás zajímá důlní historie, vydejte se také na obhlídku bývalého průmyslového areálu Dolní Vítkovice. Pokud se do Ostravy chystáte k rodinnému pobytu, vydejte se spolu s dětmi také do místní Zoologické zahrady a do DinoParku. V centru patří mezi povinné zastávky Ostravská radnice a vyhlídková věž, ze které se vám ukáže Ostrava a její okolí jako na dlani.