Pobyty v městě Dudince

Dudince je malé lázeňské městečko na jižním Slovensku, které je známé především svými minerálními léčivými prameny. Kromě známých lázní se Dudince vyznačují i svým celoročně příjemným počasím, jelikož jsou městem s největším počtem slunečných dní na Slovensku.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Oblíbené termální lázně Dudince leží v oblasti jižního Slovenska proslavené množstvím slunečných dnů a znamenitým vínem. V lázních si navíc dopřejete zasloužený odpočinek v léčivé vodě, která vám navrátí zdraví. Pobyt v Dudincích proto milují jak senioři, tak i mladší generace.

Užijte si relax v termálech s vínem v ruce

Již při příjezdu do lázeňského městečka Dudince vás zaujme všudypřítomné ticho, klid a pohodová atmosféra lázeňského městečka. Relaxovat tak nebudete jen během koupání v termálních lázních, ale také na procházkách areálem lázní. Prohlédnout si zde můžete vzácné Dudinské travertiny či Římské lázně vytesané do skály, které jsou dodones opředeny tajemstvím. Za místním vyhlášeným vínem se vydejte například do unikátního vinařského sklepa vytesaného do skály v obci Mačkáš.

Hlavním cílem všech návštěvníků Dudinců jsou ale termální lázně s léčivou vodou, která má podobné složení jako voda pramene z francouzského Vichy. Koupele v dudinské vodě příznivě působí při léčbě pohybového aparátu, revmatických onemocnění, srdečně-cévního systému či nemocí z povolání. Užijte si její působení přímo během koupání nebo si dopřejte ozdravné procedury. Na své si přijdete i ve wellness centru, například i přímo v ubytování.