Pobyt s animacemi pro děti i dospělé

Nudná dovolená nehrozí! Stačí si vybrat báječný pobyt s animacemi, které spolehlivě zabaví malé i velké. Koncerty, výlety, workshopy nebo sport – vymýšlet zábavu nemusíte, o tu už je dávno postaráno. Tak který pobyt vám padne do oka?

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Tahle dovolená vás prostě bude bavit! Hotely s animacemi pro vás mají připravený zábavný program, který zpestří váš pobyt a spolehlivě zabaví jak vás, tak vaše děti. O vše bude postaráno, vy můžete jen relaxovat a užívat si příjemné momenty povyražení.

Pobyt s animacemi

Animační program se liší hotel od hotelu, a tak je na vás, jaké aktivity jsou vám nejbližší. Někde vás rozveselí živou hudbou či tanečními večery, jinde se oddáte svému dechu při relaxaci anebo si dopřejete trochu pohybu. Během animačního programu pro dospělé poklábosíte s ostatními hosty a užijete si chvíle se svými blízkými.

Nejčastěji se animátoři věnují dětem, které se mohou těšit na celou řadu zábavných her, napínavých představení a tvořivých workshopů. Vydají se třeba na cestu za ukrytým pokladem, pochutnají si na dobrotách při pikniku nebo zhlédnou večerní promítání dětských filmů.