Wellness & Spa Hotel Villa Regenhart **** najdete v jedné z nejkrásnějších budov nádherného lázeňského městečka Jeseník. Jedinečné interiéry s historickou atmosférou, špičková gastronomie a moderní wellness jsou zaručenými ingrediencemi pro dokonalou odpočinkovou dovolenou. Záleží jen na vás, zda se během pobytu budete raději věnovat relaxaci v lesoparku či lázních nebo turistice a krásným výletům.

Ověřeno Travelkingem

“Z pobytu ve Wellness & Spa Hotelu Villa Regenhart **** jsem byl opravdu nadšený. Luxusní vila leží v zahradě a poskytuje moderní vybavení i historickou atmosféru. Zrekonstruovaný interiér je doplněn o moderním wellness s bazénem, saunami a klidovou zónou s panoramatickým výhledem. Skvělým začátkem dne byly pestré bufetové snídaně a ještě lepším završením pak vynikající večeře. Tento pobyt bych doporučil každému, kdo ocení krásné prostředí uvnitř i venku a očekává služby na nejvyšší úrovni.” Přečtěte si celou recenzi

Matěj Kytner - Obchodní tým
Osobně ověřeno v: Únoru 2023

O ubytování

Wellness & Spa Hotel Villa Regenhart **** se nachází v krásné zalesněné části města Jeseník. Vydejte se na nezapomenutelný pobyt v unikátní neobarokní vile, která spojuje historickou atmosféru s moderním wellness, komfortním ubytováním a špičkovou gastronomií.

Kromě mimořádné čistého vzduchu láká město Jeseník množstvím léčivých pramenů. V bezprostřední blízkosti villy můžete ochutnat například Alžbětin pramen (180 m), Neuburský pramen (150 m), pramen Skalka (230 m) a mnoho dalších.

Blahodárné účinky jesenické léčivé vody můžete vyzkoušet také v proslulých Priessnitzových léčebných lázních (4,5 km). Nejstarší památkou města je gotická Vodní tvrz (600 m), v níž sídlí Vlastivědné muzeum Jesenicka. Ve sklepení muzea je k vidění zajímavá expozice věnovaná čarodějnickým procesům, které na Jesenicku probíhaly v 17. století.

Daleko to nebudete mít ani do přírody – vždyť město Jeseník leží doslova v samém srdci hor, konkrétně na rozhraní Hrubého Jeseníku, Zlatohorské vrchoviny a Rychlebských hor. Značené turistické trasy vás dovedou k oblíbeným výletním cílům v okolí. Patří k nim například vyhlídka na Křížovém vrchu (2 km), rozhledna Zlatý Chlum (3 km), hrad Žulová (18 km) či rašeliniště a mechové jezírko Rejvíz (9 km).

U Zlatých Hor v Údolí ztracených štol (11 km) je k vidění originální skanzen s replikami zlatorudných mlýnů a projít se zde můžete po naučné stezce. Jedinečným zážitkem je také návštěva ruční papírny Velké Losiny (40 km), kde na vlastní oči uvidíte tradiční techniku výroby papíru a seznámíte se s dějinami řemesla i spoustou technických zajímavostí.

Přírodní krásy Jesenicka můžete objevovat i v zimě díky desítkám kilometrů upravovaných běžeckých tras. Pobyt si můžete zpestřit také zimními sporty na sjezdovkách blízkého Skiparku Filipovice (12 km) nebo moderního Ski areálu Praděd (32 km).

Kde budete spát?

Ať už budete bydlet v kterémkoliv typu pokoje, těšte se na jedinečné prostředí, ve kterém se po nedávné citlivé rekonstrukci snoubí historická atmosféra místa s komfortním vybavením. Všechny pokoje disponují WiFi připojením, satelitní TV, moderním nábytkem a vlastní koupelnou vybavenou vanou nebo sprchou. Součástí vybavení je vždy také pracovní stůl, telefon a minibar.

  • Pokoj Executive si vás získá neobarokní architekturou, krásným výhledem do přírody a dostatkem světla v průběhu celého roku.

  • Pokoj Superior vás okouzlí romantickou atmosférou. Kromě manželské postele v něm najdete vždy také jednolůžko, nebo rozkládací pohovku, kterou lze použít jako přistýlku. Celková kapacita pokoje je tedy 3 osoby.

  • Deluxe Suite disponuje velkým prostorem a také nádherným výhledem do zeleně. Skládá se z ložnice, obývací místnosti a vlastní koupelny. Rozkládací pohovka v obývací místnosti lze použít jako přistýlku pro jednu osobu.

Na čem si pochutnáte?

V přepychovém prostředí hotelové restaurace Lotte na vás čekají výjimečné gastronomické zážitky. Pochutnáte si na tradiční české i mezinárodní kuchyni v moderním pojetí. Všechny pokrmy jsou připraveny výhradně ze sezonních a regionálních surovin a vyladěné k dokonalosti.

Stylový hotelový bar je jako stvořený k dokonalému zakončení dne. V příjemné atmosféře s praskajícím krbem si můžete v klidu vychutnat svůj oblíbený nápoj.

Kde budete relaxovat?

Po odpočinku v moderním hotelovém wellness si budete připadat jako znovuzrození. Součástí je venkovní vířivka a vnitřní bazén s perličkovými lavicemi, vodopádem a masážními tryskami. Prohřát se můžete v saunovém světě vybaveném parní, solnou a finskou saunou. Pro romantiku a nezapomenutelné chvíle ve dvou je k dispozici privátní wellness s hydromasážní vanou. Pokud zatoužíte po trošce hýčkání, dopřejte si některou z mnoha druhů masáží a relaxačních procedur.

Wellness & Spa Hotel Villa Regenhart ****

Wellness & Spa Hotel Villa Regenhart ****

Josefa Hory 673/11 , Jeseník 1
Česká republika

Provozuje společnost:
Villa Regenhart a.s. IČ: 24131199


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Lyžárna
Půjčovna kol
Minibar
Fén
Wellness
Vnitřní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km
Zastávka
1 km
Sjezdovka
2,2 km
Běžkování
2 km

Tipy na výlet

Jeseníky

Jeseníky Tip na výlet

Takzvanou Jesenickou oblast na severu Moravy tvoří nejvyšší moravské pohoří Hrubý Jeseník spolu se svým podhůřím Nízkým Jeseníkem, Kralickým Sněžníkem a Rychlebskými horami. Chráněná krajinná oblast Jeseníky však zahrnuje pouze Hrubý Jeseník s přilehlou Hanušovickou a Zlatohorskou vrchovinou. Nejvyšším a nejznámějším bodem Jeseníků je Praděd s výškou 1 491 m n.m. Tyto krásné hory nabízí uprostřed podmanivé přírody s čistým vzduchem stovky značených tras pro pěší i cyklisty, najdete tu ale také vyhlášená zimní střediska, lázně, relaxační centra i památky.

Největší lákadla Jeseníků:

  • Praděd
  • Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně
  • Karlova Studánka

Při svých procházkách byste ale neměli minout ani vrcholy Petrovy kameny či Keprník, chaty na Červenohorském sedle, Ovčárnu, vodopády Bílé Opavy a rašeliniště Skřítek či Rejvíz. Pokud do Jeseníků míříte spíše za odpočinkem, navštivte třeba Termální lázně ve Velkých Losinách (kde si můžete zároveň udělat prohlídku Muzea papíru) a v Jeseníku či Balneopark Priessnitzovy lázně.

Více informací
Zlatorudné mlýny ve Zlatých Horách
Zlatorudné mlýny ve Zlatých Horách
Rozhledna Zlatý Chlum
Rozhledna Zlatý Chlum
Ruční papírna a Muzeum papíru
Ruční papírna a Muzeum papíru